Merhabalar sozlumle kızlık bozulmasin die ters iliskiye girdim icime bosaldi ardindan peceteyle sildim gebe kalma drumum dger bolgeye bulasma durumu varmi

Bulaşıp bulaşmadığını en iyi siz bilirsiniz. Sonuçta birlikteliği yaşayan sizsiniz. Anal ilişki ile gebelik söz konusu olmaz. Şayet anal bölgeden sperm vajina içine sızma yaparsa gebelik söz konusu olabilir. Buda düşük ihtimaldir.

Tesekkur ederim fakat bulasip bulasmadigini anlayamadim peceteyle sildim ve pecetede vardi oraya degdiyse icine girermi spermler

Ters ilişki yasadim. Hemen peçete tutup lavaboya gidip yikadim. Bekledigim adet tarihinden itibaren hafif sancilar belirtiler başladı. 8gundur boyle devam ediyor. Gebelik söz konusu olur mu.

Merhaba,

Sorunuzla ilgili sıklıkla yöneltilen aynı sorular var. Dikkat ederseniz bu tür birliktelikten gebeliğin söz konusu olmayacağını hep belirtiyoruz. Gebelik ancak tek koşulda olabilir. Anal bölgeden vajina içine sperm sızarsa..

Merhaba on gun once ters iliski yasadim boşalma oldu peceteyle sildm. Iki gun once tekrar yasadm ayni gun içerisinde üç defa ters iliski ve bosalma oldu ve her sefernde peceteyle sildim gebelik riskim varmi sizce

Madem birlikte oluyorsunuz ve bu birliktelik tekrar tekrar yaşanıyorsa korunun. Sorunuza benzer sorulara verdiğimiz yanıtın aynısını sizede veriyorum. (Verilen cevapları inceleyin ) Ters ilişkiyle gebe kalmak mümkün değil. Sperm anal bölgeden vajina içine sızarsa gebelik oluşabilir buda düşük ihtimaldir.

Merhaba birşey sormak istiyorum sevgilim le anal ilişkiye girdik arkadan boşaldı analla başladı analla bitti. On tarafa denk gelmesin diye dik durdum daha sonrası biraz durduktan sonra sildim . adetim 2 martta olması lazımdı 7 mart oldu hala olmadım gecikmesi normalmidir ? Hamilelik riski varmıdır ?/

Merhaba , Bu tür bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Mens gecikmesi sadece gebelikten dolayı kaynaklanmaz. Mevsim dönüşleri,stres,hormonal problemler,rahim kaynaklı bir sorun vs. gecikmeye neden olabilir. Bir kaç gün için de mensiniz gerçekleşmez ise hekime görünüp muayene olun.

12 gün önce arkadan ilişkiye girdim kasıklarım ağrıyor adet olmadım hamile olabilirmiyim

Geri