Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

  • Konbuyu başlatan Uzman SühaN
  • Başlangıç tarihi
İ

İsimsizjsjsjsj

Forum Okuru
Merhaba. Ben erkek arkdasimla ters ilişkiye girdim makatima bosaldi oradan geri cikip vajinama ulasirsa hamilelik mümkünmü. 1 hafta oldu daha ve akintim beyaz ve iplik gibi korkuyorum acikcasi.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
temizliğinize devam edin. Spermler yürüyerek vajinanıza gidemez. Yürümeyi bilmiyorlar onun haricinde hamilelik gibi bir şey mümkün değil. Makat ile vajina arasında bir bağlantı yok. Stres yapmayın lütfen.
 
E

Esra taşbıyık

Forum Okuru
Merhaba ben ters ilişki yaşadım ama içe giriş olmadı sadece denerken öne 1 2 kere kaydı. Bundan sonra adetim 3 gün geçç geldi ve diğer adetlerimden farklıydı. 2. Adrtim de 4 gün gecikip geldi ve bu da az az geliyordu ve yine farklıydı. ilişkiden 28 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 32 gün sonra kan testi yaptım 1.20 çıktı. İlişkiden 37 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 40 gün sonra kan testi yaptık 0.15. İlişkiden 43 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 46 gün sınra kan testi yaptım 0.25 çıktı ama bir türlü rahatlayamıyoeum. Çünkü adetim ilk defa 2 ay boyunca geç geldi ve az geldi. İlişkide olnadı öne giriş olmadı boşalma da hiç olmadı ama korkuyorum hala. Sizce gebelik mümkün mü?
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ben ters birliktelik yaşadım ama içe giriş olmadı sadece denerken öne 1 2 kere kaydı. Bundan sonra adetim 3 gün geçç geldi ve diğer adetlerimden farklıydı. 2. Adrtim de 4 gün gecikip geldi ve bu da az az geliyordu ve yine farklıydı. birliktelikten 28 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 32 gün sonra kan testi yaptım 1.20 çıktı. İlişkiden 37 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 40 gün sonra kan testi yaptık 0.15. İlişkiden 43 gün sonra idrar testi yaptım negatif. İlişkiden 46 gün sınra kan testi yaptım 0.25 çıktı ama bir türlü rahatlayamıyoeum. Çünkü adetim ilk defa 2 ay boyunca geç geldi ve az geldi. İlişkide olnadı öne giriş olmadı boşalma da hiç olmadı ama korkuyorum hala. Sizce gebelik mümkün mü?
Verdiğiniz bilgilere göre gebelik söz konusu değil. Yapmış olduğunuz testlerde gebe olmadığınızı belgeliyor. Sonuçlar siiz tatmin etmiyorsa bir kadın doğum uzmanına muayene olun.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Anal ilişki ile hamile kalınmaz ancak gebelik tek koşulda olabilir ejakülasyon esnasında spermler vajinaya sızarsa. Döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparsınız.
 
Ç

Çağıtay

Forum Okuru
Merhabalar ben sevgilimle ters ilişkiye girdim ama içe değil dışa boşaldım ve biz birlikte olduktan hemen sonra yıkandık bu duş esnasında spermler vajinaya temas eder mi sevgilim hamile kalır mı .?
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Dışarı boşalma olduysa spermler vajinaya sızarsa gebelik oluşabilir. Duş almak vajinayı yıkamak gebeliği engellemez..
 
Üst