Selamlar Biri İşte Anal ile hamile kalma ihtimaliniz yok hangi pozisyon olur ise olsun farketmiyor. Ama ön tarafınıza bulaşmadığından kesinlikle emin olun. Saygılar.

Sevgilim ile anal düşünüyoruz içime boşalmak istiyor misyoner pozisyonu ile hamile olurmuyum fikre ihtiyacım var ?

Selamlar Biri İşte Anal ile hamile kalma ihtimaliniz yok hangi pozisyon olur ise olsun farketmiyor. Ama ön tarafınıza bulaşmadığından kesinlikle emin olun. Saygılar.
Bazı sitelerde dış gebelik diye bişey okudum ondan dolayı biraz tedirginim teşekkür ederim

Sizin aklınız karışmış analdan olunca dış gebelik mi oluyormuş :) Korunun gerekirse prezervatif vs kullanın temizliğe özen gösterin ve asla önünüze sürtünmemesini sağlayın hamileliğiniz oluşmaz. Bize kalır ise ters ilişkiye girmeyin ama tercih sizin.

Ben adetimin 7. Günü (adetim devam ederken) anal ilişkiye girdim kısa sürdü boşalma olmadı fakat 1-2 kere öne kaydı herhangi bir girişte olmadı vajinaya sonra 24 gün sonra normal günümde adetimi gördüm 4 gün ilk 3 gün 3 er ped günlük degistirdim son gün 2 ped değiştirip bitti. Sizce hala risk var mı?

Ben adetimin 7. Günü (adetim devam ederken) anal ilişkiye girdim kısa sürdü boşalma olmadı fakat 1-2 kere öne kaydı herhangi bir girişte olmadı vajinaya sonra 24 gün sonra normal günümde adetimi gördüm 4 gün ilk 3 gün 3 er ped günlük degistirdim son gün 2 ped değiştirip bitti. Sizce hala risk var mı?
Adet zamanı ilişkide hamile kalınmaz kaldı ki sen anal ilişki diyosun mümkün değil üstelik adetinide normal bi şekilde olmuşsun yani risk filan yok merak etme

Peki üstüne görme olayı ilişkiden 24 gün sonra olur mu veya 3 ped doldurucak kadar ilk gün kırmızı ve pembe geldi diğer günlerde ise kahverengi kırmızı şekilde biraz fazla stres yaptım sanırım.

Çok teşekkür ederim. Bir mucize gerekiyor sanırım :) sağolun cevabınız için iyi günler.

Geri