Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.
Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren gebelik testi yapılabilir.

Size bir sorum olcak ters ilşki yaşadım ama hiç boşalma olmadı en son mart ayının 1inde adet oldum nisanayının 4 de kahverengi akıntı başladı 6 sında akşam kan gelmiş peçetye sildim sonra peçtye koydun 5 dkka sonra lavobaya girtim kıpkırmızı kan sonra bdaha gelmedi sabahına az geldi bitmiş gibi kahverengi akıntı 6 gün devam etti ama testtw yaptım negatif hç bi şekilde boşalma olmadı zevk suyundan olabilir mi önede temas yok

Nisanda oldu sadece işte anlattığım gibi bidahada leke falan gelmedi bide o zman çok syres yaptım adetlerim hep düzensiz benim en son doktor idrar söktürüci verdi bana kullandım sonra martta hasta oldum ama ilk defa nisanda böyle bişey yaşadım yerleşme kanaması diye bişeyler okudum ama onda kırmızı olmuyomuş az oluyomuş benim olduğumun yerleşme kanamasıyla alakası yok dimi çok strrs yapıyorum böyle devam edersem adetim dahada gecikcek bu ay daha olmadım heralde stresten çok stres yapıyorum

Mens mikatarı,rengi zaman zaman bazı nedenlerden ötürü farklılık gösterebilir.Bunun nedenini saptamak iin muayene olmak gerekir.İlk akla gelen gebelik ise test yapılır.Test yapmışsınız gebelik söz konusu değil.Demekki farklı bir neden den dolayı lekelenme şeklinde olmuş kanama.+Gebelikte mens olunmaz.

Arkadaşım bakın size gebelik söz konusu değil diyorum.Saplantı haline getirmişsiniz ikna olamıyorsanız jinekoloğa görünün.Birliktelikte perine bölgesine zevk suyu gelip gelmediğini sizin bilmeniz lazım zira ilişkiyi yaşayan sizsiniz.Kanla ilgilide yukarda size bilgi verdim anlattım.

Tamam son olarak bişey dicem zevk suyunda bu şekilde ihtimal varmı yok mu perine bölgesine deyse bile risk var mı sizce bu şekilde hamile olunur mu olunmaz mı

Geri