TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

GULSAH.İST

Yeni Üye
Üye
TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)
TRT nin düzenlemiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 1 ile 8 yaş arasında 2 den fazla çocuğu olan ve çocuklarıyla iletişime geçmekte zorluk çeken aileler arıyoruz. Yaklaşık 8 günlük bir çalışma programı var. Çekim eşliğinde eve gelen bebek psikoloğu ve aile danışmanı ile çocukların sorunlu davranışlarını gözlemleniyor.Yapılması gereken karşıt davranış anneye aktarılıyor ve çocuklar konusunda aile bilinçlendiriliyor.
Çalışılan süre zarfında olabilecek herhangi bir hasar hızlı bir şekilde telafi ediliyor. Ev içersindeki çocuklar ve aile için gerekli olabilecek mataryeller ekip tarafından karşılaıyor. Yemek vs. gibi masraflar da bunlara dahildir.
Çalışma sonucunda da aileye bizimle çalıştıkları için makul bir ödeme yapılıyor. İstedikleri zamanda aile danışmanı ve psikoloğumuzla iletişime geçme hakkına sahip olabiliyorlar.
Proje yeterince tatmin edici ve herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği bir olanak..Çevrende tanıdığın bu tip aileler var ise bana numaramdan ulaşabilirsin..0539 8220930 İyi günler,iyi çalışmalar..

Geri