1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.674
  Beğenilen Mesajlar:
  2.421
  Ödül Puanları:
  113

  Tese ve Mikrotese fiyatları

  Konu, 'Gebelik' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  tese nedir,mikro tese nedir,mikro tese işsleminin yan etkileri,mikro tese işleminin riskleri,mikro tese tedavisi hakkında bilgiler
  Menisinde sperm bulunmayan erkek hastaların testislerine yapılan ayrıntılı bir inceleme operasyonu ile sperm arama işlemine mikrotese denmektedir.

  Mikrotese kimlere uygulanır?

  Menide hiç sperm bulunmayan yada bulunan spermlerde hiç hareket olmayan kişilere
  Sperm kanalları olmayanlara ,
  Azosperm olan hastalara

  Çocukluğunda kabakulak hastalığı geçirmiş olan kişilere Kanser tedavisi öncesi spermleri koruma altına almak için mikrotese işlemi uygulanır.

  < Konu Resmi..>


  Tese işlemi nedir.?

  Erkeğin testislerinden birkaç noktadan doku örneği alınır ve mikroskop altında incelenerek sperm aranır.

  Mikrotese işlemi nedir?

  İşlem sırasında mikroskop kullanılır ve Mikrotese işleminde sperm üreten kanallar büyültülerek incelenir ve spermler toplanır. Sperm bulma oranı mikroteseye oranla dada yüksektir.

  Tese Fiyatları ne kadar ?

  Merkezlere göre değişmekle birlikte 800-1700 arasında değişmektedir.

  Mikrotese Fiyatları ne kadar?

  Merkezlere göre değişmekle birlikte 2500- 2980 TL arasında değişmektedir.

  Tese ve mikrotese ameliyatının riskleri nelerdir?
  Testislerde sperm bulma kanalları tıkanık yada olmayan bir hasta ile oranı hormonal nedenlerle sperm üretemeyen kişiler arasında değişiklik gösterebilir. Kanalları tıkanık olanlarda sperm bulma sansı daha yüksektr.

  Erkeğe yapılan Mikrotese işleminden sonra sperm bulunduğu takdirde anne adayından da yumurtalar toplanarak tüp bebek tedavisi işlemine devam edilir.


   
Tese ve Mikrotese fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Baz Fiyat, Fiyat Adımları ve Fiyat Marjı

  Baz Fiyat, Fiyat Adımları ve Fiyat Marjı

  fiyat adımları imkb fiyat adımları baz rüçhan hakkı nasıl hesaplanır baz hesaplama Baz Fiyat, Fiyat Adımları ve Fiyat Marjı /Fiyat Aralığı "Baz Fiyat" bir hisse senedinin bir seans süresince işlem görebileceği en alt ve en üst fiyat limitlerinin belirlenmesine esas teşkil eden fiyattır. “Baz Fiyat” bir önceki seans “Ağırlıklı Ortalama Fiyat”ının en yakın fiyat adımına...
 2. Hamilelik Kan testi fiyatları

  Hamilelik Kan testi fiyatları

  ARkadaşlarım hamilelik kan testi fiyatları ne kadar, bizim buradaki hastane 60 tl istedi. Acaba ortalaması nedir yahu bunun paramda yok merakta ediyorum kafayı sıyıracam neden bu kadar fazla phara istiyorlar ki ?
 3. Yumurtlama testleri fiyatları ( MEDİSMART OF SWİTZERLAND OVULASYON TESTİ )

  Yumurtlama testleri fiyatları ( MEDİSMART OF SWİTZERLAND OVULASYON TESTİ )

  Ovulasyon testleri markaları isimleri ve fiyatları MEDİSMART OF SWİTZERLAND OVULASYON TESTİ İlk testi ne zaman yapmalıyım ? 1) İlk testin yapılacağı günü tespit edebilmek için önce kendinizin siklus dönemi uzunluğunu hesap etmeniz gerekir. Siklus dönemi uzunluğunuzu adet kanamanızın birinci gününden bir sonraki adet kanamanızın birinci gününe kadar sayarak hesaplayabilirsiniz. 2)...
 4. hamilelik testi fiyatı nedir şu anda

  hamilelik testi fiyatı nedir şu anda

  Kızlar biraz öncede bi soru yazmıştım size de bulunduğum yer köy bir arkadaşım gidecek şehire eczanemiz malesef bu köyde yok net var ama eczane yok hangi gebelik testini tavsiye ediyor sunuz birde fiyatı nedir bilgisi olan yazabilir mi bana sağolun.
 5. gebelik testi fiyatı ne kadar

  gebelik testi fiyatı ne kadar

  selamlar günüm geçti bir an önce hamile olup olmadığımı öğrenmek için sabırsızlanıyorum eczanelerde bazı gebelik testlerinin olduğunu biliyorum ama fiyatları konusunda bilgim yok gebelik testi fiyatı hakkın da bilgi verirmisiniz şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş