tesettürlü bayanlar için bir birinden şık ve zarif gelinlik modelleri

M

Misafir

Forum Okuru
tesettürlü bayanlar için bir birinden şık ve zarif gelinlik modelleri
Selam melekler yakında evleniyorum. Hem mutlu hem heyecanlı hemde panik halindeyim. Çünkü henüz gelinliğimi seçemedim. Nasıl bir model alsam diye kara kara düşünüyorum. Malum o kadar çok gelinlik modeli varki. Bu arada ben tesettürlüyüm . Bu yüzden tesettürlü gelinlik alıcam . Birazdan sizlerle resim paylaşıcam. Sizce bu modellerden hangisi güzel. Kırık beyazmı alsam gelinliği tam beyazmı ? Birde sizce kabarık gelinlikmi alsam yoksa vücuduma oturanımı ? Offf ya baya bir karasızım. Ne olur bana yardımcı olun hadi yorumlarınızı bekliyorum melişler;)

tesettürlü gelinlik  1.jpg

tesettürlü gelinlik 2.jpg

tesettürlü gelinlik 3.jpg

tesettürlü gelinlik 4.jpg

tesettürlü gelinlik 5.jpg

tesettürlü gelinlik 6.jpg

tesettürlü gelinlik 7.jpg

tesettürlü gelinlik 8.jpg

tesettürlü gelinlik 9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili takipçilerimiz ; tesettürlü bayanlar için bir birinden şık ve zarif gelinlik modelleri adlı konumuz yeni görsellerle güncellenmiştir. Her genç kızın hayalidir gelinlik giymek, düğünün de prensesler gibi kendini hissetmek. Düğününüz de kendinizi özel hissetmek istiyorsanız , farklı gelinlik tasarımları arıyorsanız ayrıca aşağıda ki linkimizi de inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımların yer aldığı linkimiz de mutlaka beğeneceğinizi umduğumuz modelleri bulacağınızdan eminiz.. Ayrıca gelinliğinize uygun ayakkabı modeli arıyorsanız diğer linkimizi de ziyaret ediniz.

2017 Yılının En Yeni Gelinlik Modelleri

Çok şık gelin ayakkabısı modelleri 2017

Geri