1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; 2013 tesettürlü gelinlikler ile ilgili bilgiler vermektedir.

Yeni sezon gelinliklerin her biri birbirinden güzel. Evlenecek olan meleklerimizin rüyalarını süsleyen bu güzel gelinliklere 2013'te hem sadelik hem de gösteriş bir arada sunulmuş. Tesettürlü gelinliklerin kendilerine has gizemleri ve güzellikleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Tesettürlü meleklerimiz bu yaz evlilik planlarınız varsa bu gelinliklere bakmadan modelinizi belirlememnizi öneririz :tik:

Tesettürlü gelinliklerde 2013 modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2012 Osmanlı Modası Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2012 Osmanlı Modası tesettürlü gelinlik modelleri beklentisi yüksek tesettürlü bayanların gözlerini kamaştırağını düşünüyoruz. Bu çok özel tasarımlara mutaka yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz. Farklı çizgiler ve şık tasarımlar ile en mutlu gününüzde kusursuz ve güzel görünmek istiyorsanız bu modelleri mutlaka denemelisiniz. Gelinliğinizle birlikte tüm aksesuarlarınız; ( duvak, gelintacı, baş...
  2. Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası

Max Mara’dan 2013 Yaz Gelinlik Modası

2013 gelinlik modelleri yeni sezon gelinlikleri Bu yaz evlenmeyi düşünen meleklerimiz için Max Mara’nın hazırladığı koleksiyon hakkında bilgiler vermek istiyorum. Max Mara yeni sezonda kabarık gelinliklerin aksine daha sade bir görünüm çizerek farklı zevklere hitap ediyor. Yeni sezon gelinliklerinde fiyonk ve gül detaylarını sıklıkla kullanan Max Mara koleksiyonunda sırt dekoltesini ve...
  3. 2013’te Uzun kollu gelinlik modası

2013’te Uzun kollu gelinlik modası

Bu konu; uzun kollu gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bahar aylarında gelin olmayı düşleyenler için ve kır düğünü yapmayı planlayan meleklerimiz için uzun kollu gelinlik modellerini sunuyorum. Meleklerim vücut yapınızı iyi bilirsiniz eğer kollarınızda görünmesini istemediğiniz fazlalıklar yada lekeler varsa bu modellerle güzel bir şekilde kamufle edebilirsiniz :tik: Ayrıca bu...
  4. 2013 Tesettürlü gelinlik modası

2013 Tesettürlü gelinlik modası

Bu konu; tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bu gelinliklere kesinlikle hayran olacaksınız! İddia ediyorum sadece tesettürlü gelinler değil tüm gelin adayları bu modelleri temel alan gelinlik modelleri çizdireceklerdir tasarımcılara. Bu kadar özenli ve şahane görünen bir gelinliği hangi genç kız istemez ki? İşte genç kızların hayallerini süsleyecek olan birbirinden güzel...
  5. En Zarif En Şık Gelinlikler 2013 Modası

En Zarif En Şık Gelinlikler 2013 Modası

Bu konu en zarif en şık gelinlikler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her genç kızın rüyası düğününde bir peri kızı gibi olmaktır. Düğünüyle hafızalara kazınmak, rüya gibi bir düğünle dünya evine girmektir. Bunun için de bilhassa gelinlik konusunda aylar öncesinden araştırma başlanmalı, son ana denk getirilmemelidir. Düğün gününe 3-5 gün kala yapılacak son prova da düğün...

Sayfayı Paylaş