test negatif adet 5 gün gecikme

Melike Liva

Yeni Üye
Üye
test negatif adet 5 gün gecikme
Slm hanımlar hamile kalma istiyorum 5 gün gecikmem var test negatif göğüslerim ağrıyor sancım var acba test erken mi yaptım bazı yerlerde 8 gün geçmesi gerektiği yazıyor... bilgisi olanlar varsa veya test negatif olupta hamile kalanlar varmı?

Hayır canım ne alakası var iki üç gün geçtiğinde testi yaparsan sonuç alabilirsin. Bu arada kaçıncı gündesin en son testini ne zaman yaptın ? Sabah idrarı ile test yapman gerekiyor kurallara tam dikkat ettin mi kaç dakika bekledin ? İnşallah testi yanlış yapmışsındır biraz daha detay verebilir misin lütfen bize ?

Hayır canım ne alakası var iki üç gün geçtiğinde testi yaparsan sonuç alabilirsin. Bu arada kaçıncı gündesin en son testini ne zaman yaptın ? Sabah idrarı ile test yapman gerekiyor kurallara tam dikkat ettin mi kaç dakika bekledin ? İnşallah testi yanlış yapmışsındır biraz daha detay verebilir misin lütfen bize ?

melike yazdığın bişey mi oldu alıntı yapmışsın ama bişey yazmamışsın hayatım. Testi yanlış yapmış olma ihtimalin yok demi nasıl yaptın anlatsana bi ?

Geri