Test yaptım 2. Çizgi silik çıkıyor

Yarencix

Yeni Üye
Üye
Test yaptım 2. Çizgi silik çıkıyor
Mrb arkadaşlar ben sayfanızda yeniyim zamanla taşınırız inşallah ben bebek istiyorum dün test yaptım 2. Çizgi saatler sonra silik çıktı bugün tekrar yaptım 2. Çizgi yine saatler sonra silik çıkıyor aceba hamilemiyim vucut sıcaklıgım çok yüksek daral geliyor migde bulantım var bugün 3. Gün gecikmem var. Bilginiz varmı arkadaşlar benimle paylaşırmısınız lütfen

Merhaba, idrardan yapılan gebelik testlerinde talimatlar aynen uygulanmalıdır. Talimatlarda bekleme süresi yer alır 5-10 dakika, saatler sonrası sonuçlar dikkate alınmamalıdır. Yinede tedbirli olmakta fayda var , hcg testi yaparak durumunuz hakkında net sonuca ulaşabilirsiniz. ( Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendirilir . Tabi uygulanan testler hatalı sonuçlarda verebilir )

Merhaba, idrardan yapılan gebelik testlerinde talimatlar aynen uygulanmalıdır. Talimatlarda bekleme süresi yer alır 5-10 dakika, saatler sonrası sonuçlar dikkate alınmamalıdır. Yinede tedbirli olmakta fayda var , hcg testi yaparak durumunuz hakkında net sonuca ulaşabilirsiniz. ( Gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendirilir . Tabi uygulanan testler hatalı sonuçlarda verebilir )
Teşekkür ederim ben bugün kan verdim yarın 3 te sonuç alacagım 3 gün geciktim inşallah hamişimdir rabbim isteyen herkese versin inşallah

Geri