Testlerde idrar testinde çıkmayan gebelik olur mu ?

S

sotiehere

Forum Okuru
Testlerde idrar testinde çıkmayan gebelik olur mu ?
Selam arkadaşlarım Testlerde ve idrar testinde çıkmayan gebelik oluyor mu benim bu konu ile alakalı biraz sorunlarım var. Şimdi ben uzun zamandır anne olmak için bekliyorum. Beklerden hamilelik belirtileri diyesitenize girmiştim ve o günden bu yana açılan konuları son derece dikkatli şekilde takip ediyorum. sitenizde özellikle bazı kadınlarımızın idrar testinden yaptıkları hamilelik testleri ile gebe olmadıkları ama daha sonra da kandan yapılan testler ile hamile oldukları ortaya çıkıyor. Bu durum tam olarak nedir bana bilgi verir misiniz misal benimde adetim 2 gün kadar geçti ama ben test yaptırdım hamile değilmişim görünüyor acaba kandan çıkar mı nasıl oluuyor bu işler ve hesaplamalar bilgi verir misiniz bana lütfen tşkk

Merhaba hazır çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor.3 günlük bir mens gecikmeniz olursa HCG testi yaptırın.HCG testi ile doğru sonucu öğrenirsiniz.

Adetim 3 gün geçti bugün test yaptım negatif tabikide ama belirtilerim çok aşırı midem bulanıyor goguslerim de sızlıyor ne yapmalyım

Geri