testtürlü gelin başı

@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
testtürlü gelin başı
Tesettür gelin başı modelleri. Tesettürlü gelinlikler için gelin başları nasıl yapılmalıdır. İşte sizlere sunacağım bir çok model ile sizlerde düğünlerinizde belkide buradan sunduğum modeli yaptırmak isteyeceksiniz.

Onun öncesinde bir kaç konu hakkında da sizlere bilgiler vermek istiyorum. Daha önce tesettürle ilgili açmış olduğum bazı konu başlıklarını incelemenizi tavsiye ediyorum kızlar.

[album=medium]57[/album]
[album=medium]52[/album]


[photo=medium]815[/photo][photo=medium]816[/photo][photo=medium]817[/photo][photo=medium]818[/photo][photo=medium]819[/photo][photo=medium]820[/photo][photo=medium]821[/photo][photo=medium]822[/photo][photo=medium]823[/photo][photo=medium]824[/photo][photo=medium]825[/photo][photo=medium]826[/photo]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

tesettürlüyüm

Forum Okuru
Tesettürlü gelin başını bende istiyorum. Tesettürlü her kadın güzeldir sitenizi takip ediyorum. Hamile bir arkadaşım da önermişti bu siteyi bana teşekkür ediyorum çok iyisiniz çok güzel ve yararlı bilgiler sunuyorsunuz. Umarım tesettür gelin başı modellerini diğer insanlarda inceler ve buradan esinlenerek yeni modelleri kendilerine yaptırırlar.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Resimlerin üzerine tıklayarak aynı zamanda büyük hallerini görebilirsiniz.
 
Üst