teyzeleri yardim

Cevap: teyzeleri yardim

slm esracim sanada inan cok tskler ilk mkesajimi yzarken 5,5, aylik misim suanda 7 aylik oldum ve hala tam bir isimde karar veremedik ,,,,,,önceden daha vakit var diyordum hala var ama ya gercekten istedigim gibi guzel bir isim bulamazsamm off ya ins bulurum .hepinize cok tsklerins saglikli gelir de gerisi kolayrabbim herkese nasip etsin ins

sağ sağlim doğduğunde bebişimiz, koyduğunuz ismi buradan yazın merak ediyoruz :D yani ben merak ediyorum. İsim halası olmak güzel şey :D:D:dancing:

Utkan1. Zafer kazanmış, muzaffer. 2. Şerefli, onurlu soydan gelen.
Mirhan 1. Demir-han. 2. Güçlü hükümdar.
Erim:Kerem sahibi, cömert, ulu (Allah’ın kulu).
Ege1. Bir çocuğu koruyan, işlerine bakan ve her hâlinden sorumlu olan kimse. 2. Yaşça büyük. 3. Sahip.
Efe. Batı Anadolu köy yiğidi. 2. Ağabey.

Benimde önerebileceğim erkek isimleri şimdilik bunlar...Allah analı babalı büyütsün canım hayırlı bir evlat olsun inşallah...
Adını ne koyduğunu buraya yaz lütfen en az M.C halası kadar Pasi teyzeside merak ediyor isminin ne olacığını :D:D

nisancımmm öncelikle hayırlı olsun bebişinn :)
gerçi daha 9 aya kadar dokuzbin tane isim geçer aklından ama sana şimdi ne önerebilirim diye düşünüyorumda aklıma isim gelmiyor iyimi :D tek gelen isim sefa

Bencede sefa çok güzel bir isim birde sefalar cok akıllı oluyor benim oğlumun adıda sefa :) Allah analı babalı büyütsün inşallah...

ay kurban olsun teyzesi onu veren allaha.inşallah sağ salim dogurursun nisancım.cihan yada enes koyabılırsın ısmını.enes kuranda bır sure ısmı. cihan dünya demek.kolay doğumlar canım. senı sevıyorum.

burak anlamı peygamber efendimizi göye gönderen atın ismi bide taha oda kuranda süre ismi bende yardımcı olduysam ne mutlu allah analı babalı büyütsün hayırlı bi evlat olur inşallah

Geri