1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Ticaret ile ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ticari sözler ticaret ile ilgili sözler ticaretle ilgili ticaret sözleri ile özlü Ticaret ile ilgili özlü sözler arıyorsanız işte sizler için ticaret ile ilgili güzel ve anlamlı sözler buyrun arkadaşlarım=)

* Bir malı, kusurunu söylemeden satmak, hiç kimseye helal olmaz Malın bu kusurunu bilene de, onu söylememek helal olmaz Hadis-i Şerif

* Ticarete devam edin Çünkü rızkın onda dokuzu ticarettedir Hadis-i Şerif

* Ticarette yalan yemin, malın sürümünü temin ederse de kazancın bereketini giderir Hadis-i Şerif

Ticaret, saygı duyulması gereken bir savaş gibidir Ana strateji doğruysa yapılacak sayısız taktik hata bile başarıyı engelleyemez Robert E Wood

İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir En iyi hizmet veren en çok kar edendir George Eberhard

Ticaret diğer tüm işlerden daha fazla gelecekle ilgilidir; bitmeyen bir hesaplama süreci, ileri görüşlülüğün pratiğidir Henry R Luce

Ticaretin sadece iki basit işlevi vardır: pazarlama ve yenilik Peter F Drucker

Ticaret ile ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya ile ilgili sözler

Rüya ile ilgili sözler

rüya ile ilgili sözler 2012 Rüya ile ilgili güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda fıstık gibi sözler sunuyoruz size Melek'ler. Er kalkan işine; geç kalkan düşüne Biz uyuyunca rüyalar uyanırlar /Grillparzer En mutlu düşten daha mutludur uyanmak/ Bernard Shaw Rüya, gecenin akvaryumudur/Victor Hugo Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri...
  2. Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler

Selamlaşma İle İlgili Sözler arıyorum umarım siz bana bu konuda yardımcı olursunuz kızlar
  3. Güvensizlik İle İlgili Sözler

Güvensizlik İle İlgili Sözler

Güvensizlik İle İlgili Sözler de paylaşır mısınız kızlar?
  4. Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler

Aşk İle İlgili Sözler istiyorum sizden yeni ve çok güzel Aşk İle İlgili Sözler olursa çok sevinirim.
  5. Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler

Gözyaşı İle İlgili Sözler istiyorum sizden lütfen bana varsa Gözyaşı İle İlgili Sözleri yazın.

Sayfayı Paylaş