Tiens ped kullanıcı yorumları kullananlardan fikir almak istiyorum

Y

Yelizcimm

Forum Okuru
Tiens ped kullanıcı yorumları kullananlardan fikir almak istiyorum

Tiens ped kullanıcı yorumları melek Kadınlar kulübü tiens ped kullanımı forum'da.​

Kızlar tiens ped diye bir kadın pedi gördüm internette bunu kullananlar var mı fiyatı eğer hesaplı ise almayı düşünüyorum. Özellikle kimyasaldan Uzak diye ilgimi çekti diğer Orkid vesaire olanları zararlı olduğunu düşünüyorum bu nasıl koruyor bilgisi olan var mı ve gerçekten iyi ise ben de almak istiyorum en azından doğal bir şeyler kullanmak istiyorum ben. Tiens ped kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

Merhabalar
Şu yaşadığımız dünyada artık o kadar az doğal şey kaldı ki doğal gördüğümüz organik gördüğümüz şeye yapışır olduk gerçekten ve ne kadar paraysa parasına bakmadan da almak ister olduk. Yani aslında pahalıysa organik demektir bizim için. Tiens ped doğal olduğu gibi aynı zamanda adet sancılarına karşı da çok iyi deniyor. Diğer periler gibi petrol ve kimyasal içerikli değil doğal kullanımı rahat kaliteli bir ped. En dış paketi bile sağlam hava geçirmez şekildedir aynı zamanda bu doğal olduğu için dış kabı bile şeker kamışından üretilmiş.

Diğer ped markalarının dış paketini açtığınızda bir daha kapanmıyor biliyorsunuz ki ama bu marka ürünün dış paketini açtığınızda tekrar kapatma şansımız var ve bu ürünün pedi biliyorsunuz ki çamaşır yapışan bir alt kısım var bu çam reçinesinden üretilmekte imiş her şeyi doğal gördüğünüz gibi yani içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz hatta benimde ilgimi çok çekti ben de bakacağım alabilirsem alacağım netten. Peki her zaman kullandığımız pedleri "günlük pedleri kullanmak zararlı mıdır" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri