Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Tığ işi çok hoş hırka modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Tığ işi çok hoş hırka modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi hırka ve şal modelleri

tığ işi hırka ve şal modelleri

Örgü işine meraklı bayanlar için tığ işi ile yapılan hırka ve şal örneklerinden oluşan görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Malum yakın bir zaman da artık sonbahar aylarını ve ardından soğuk kış günlerini yaşamaya başlıcaz. Şimdiden kış için hazırlık yapmak isteyenler için en güzel ve en yeni tığ işi şal, hırka modelleri sizlerle...
  2. motifli tığ işi hırka modeli

motifli tığ işi hırka modeli

tığ işi hırka modelleri tığ işi hırka motifler tig isi motifler modelleri 2011 tığ ile örebileceğiniz ve isteğinize göre her renk yapabileceğiniz mükemmel ötesi bir hırka modeli :D:D Tig işi Hirka modeli Bu fıstık yeşili hırka, bu yıl çok tutulan çok beğenilen bir model, tığişi gül motifleri ile örülen bu örgü modeli benim beğenimi kazanmayı başardı.
  3. Çok Şık Tığ İşi Fular Modeli

Çok Şık Tığ İşi Fular Modeli

tığ işi fular modelleri tığ işi fular örnekleri çokşık örgü modelleri çok şık örgü kızlar nette gezerken gözüme çarptı...ben çok beğendim. eminim bu modeli sizde çok beğeneceksiniz.... başlıktada belirttiğim gibi tığ işi oldukça basit,gösterişli ve b okadar da güzel...
  4. Tığ işi hırka modelleri 2012

Tığ işi hırka modelleri 2012

2012 model tığ işi hırka modelleri yapılışı anlatımlı ve resimli var mı tşk.
  5. Tiftik İple Örülen Tığ İşi Hırka Modeli Anlatımı

Tiftik İple Örülen Tığ İşi Hırka Modeli Anlatımı

tiftik hırka modelleri tiftik ipten hırka modelleri Sevgili melekler, sonbahar ve kış aylarında üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz tığ işi hırka modelleri içinden birinin anlatımıyla karşınızdayız. Tiftik ipten hırka modelleri ile hem şık görünecek hem de hiç üşümeyeceksiniz. İşte tiftik hırka modelleri sevenler için bir hırka örneği ve yapılışı... malzemeler: İp: 250 gr Tığ: 1...

Sayfayı Paylaş