Tığ işinden yapılan en yeni lif modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tığ işinden yapılan en yeni lif modelleri
lif modelleri, çeyizlik lif modelleri, tığ işi lif modelleri, örgü lif modelleri, çilekli lif modelleri, lif modeli yapılışı, açıklamalı lif modeli


Milli kültürümüzde de yer alan el emeği göz nuru modelleri arasın da yer alan lif modelleri, eskiden beri bayanların örgü modellerin de en fazla rağbet ettiği örnekler arasın da yer almıştır.

Banyolar da kişisel temizlik için ihtiyacımız olan lif modelleri, marifetli hanımların ellerinden öyle güzel motif ve örneklerle çıkıyor ki insan bazen bazı modelleri gördüğün de kullanmaya bile kıyası gelmiyor açıkcası...

Lif modelleri kendi arasın da değişik örgü teknikleri ve modelleri ile çok fazla kategoriye ayrılıyor. Tığ işi lif modelleri, ise hem çeyizlik, hem kullanmalık ve hemde hediyelik olarak marifetli hanımların gözdesi olarak yer almaya devam ediyor.

Hepimizin mutlaka evin de bir köşede kullanmadığımız lif modelleri vardır ve bu lif modelleri acil durumlarda hediyelik olarak çok fazla işe yarıyor haksızmıyım?

Çeyiz sandıklarının da olmazsa olmazı olan lif modelleri, renk renk, çeşit çeşit modelleri ile göz dolduruyor.

Sizler için en yeni tığ işi lif modelleri arasından seçtiğim örnekleri bu konumuz da paylaşıyorum. Ayrıca çilekli lif modelinin yapılışı anlatan videomuzu izlediğiniz de kolaylıkla bu güzel lif modelini yapabilirsiniz. Videonun sahibi el emeği öğrenelim'e ayrıca teşekkür ederiz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpgBu konular da ilginizi çekebilir

püsküllü saçaklı lif modelleri

Eldiven şeklinde lif modelleri
 
Geri
Üst