Tihaks çayı kullananlar ne işe yarar bu çay?

• Konbuyu başlatan Bugiiibugii
  • Başlangıç tarihi
B

Bugiiibugii

Forum Okuru
Tihaks çayı kullananlar ne işe yarar bu çay?

Tihaks çayı ne işe yarar melek kadınlar kulübü tihaks çayı kullanıcı yorumları forum'da.​

Uzun süredir bir çay arıyorum böyle sindirimi düzenleyecek toksinleri atacak. Sindirimim biraz yavaş çalışıyor da kabızlık sorunu yaşıyorum sıkça. Nette gördüğüm bir çay var tihaks çayı acaba ne işe yarar tam olarak bu benim derdime çare olur mu? Bu çay yan etkileri filan var mıdır? Bir de kullananlar yorum yaparsa sevinirim gerçekten etkili ve güvenilir mi? Tihaks çayı kullanıcı yorumları benim için çok önemli Hepsiburada da filan var bu çay yıldız da vermişler gerçekten güvenmeli miyim? Sonra iyice bozmasın sindirimimi? Tihaks çayı kullananlar bu çayı nasıl demleyip içiyorsunuz ve günde kaç fincan içilmeli?

images (9).jpeg

Merhabalar
Tihaks çayını sizin için biraz araştırdım da içerisinde neler var önce bunlara bakalım. İçinde anason, rezene, sinameki, kişniş, meyan kökü bulunuyor ve birçok derde deva olduğu söyleniyor. Bu saydıklarımız hem damak tadınıza keyif verecek hem de ozellikle sindirime ve birçok rahatsızlığa da iyi gelecek. Tihaks çayı ne işe yarar ayrıntılı aşağıda listede belirteceğim ayrıca. Ayrıca tihaks çayı nasıl hazırlanır içilir günde kac bardak içmelisiniz hepsi yazımızda olacak.

"Tihaks çayı ne işe yarar"​

• Antioksidan özelliği bulunur
  • Sindirimi düzenler
  • Bağırsakların daha iyi çalışmasını sağlar
  • Metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olur
  • Enerji verir
  • Gaz problemlerine birebir
  • Kabızlık rahatsızlığında iyi bir çözüm
Ozellikle sindirim sistemini düzenleyen kabızlık problemi çekenler için harika bir çay deniyor. Ama yine de her zaman dediğimiz gibi doktora danışmadan bu tür çayları kullanmayın ne kadar da bitkisel olursa olsun. Tihaks çayı kutusunda yazilandan fazla kullanılmaması önerilmektedir. Hatta kullandıktan sonra sancı ve tuvalet ihtiyacı getirebileceği için dikkatli olunmasında fayda var deniyor.

Kabızlık sorunu yaşayanlar için önemli bir yazı aşağıdaki linke birakiyorum. Dilerseniz "işte kabızlık giderici detoks çayı tarifi" aşağıdaki linkten konumuzu detaylı inceleyebilirsiniz.

Geri