tik tik gelebilirmiyim

göknur

Yeni Üye
Üye
tik tik gelebilirmiyim
:ar4fd:merhaba arkadaslar ben göknur ,31 yasindayim ,evliyim ve iki cocuk annesiyim, sizlere almanyadan yaziyorum.Bu siteyi yorgan örtüsü modelleri ararken buldum:dp47:siteninde adi melekler mekani olduguna göre ,bende bir melek oldugum icin üye olmamak olmaz dedim ,ve simdi burdayim .Umarim güzel paylasimlarda bulunuruz .

M

Monera

Forum Okuru
Cevap: tik tik gelebilirmiyim
Hoşgeldin Göknur iyi forumlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: tik tik gelebilirmiyim
aramıza hoşgeldin keyifli forumlar bol paylaşımlar dilerim

İnternette Tık Rekoru Kıran İkiz Bebekler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ara sıra tikim oluyor bunun nedeni nedir? Ara sıra tikim oluyor bunun nedeni nedir?
benim bir sorum var daha öncede böyle bir şey yaşadım ama geçti şimdi tekrar olmaya başladı . gözlerimi sık sık kapatıyorum ve kafamı sıkmak istiyorum elimi kullanmadan kasarak kendimi bunu yapıyorum galiba tik oldu bende bunun nedeni nedir
Bilmedikleriniz 1
Watsapp mawi tık olmadan mesaj nasıl okunur ? Watsapp mawi tık olmadan mesaj nasıl okunur ?
Cep telefonlarının en popüler uygulamasıdır WhatsApp.Bu uygulama sayesin de sevdiklerinizle ücretsiz iletişim sağlayabiliyoruz.Gerek mesajlaşma , gerekse sesli görüşmelerin yapıldığı WhatsApp sayesin de bir çok dosya paylaşımı da mümkün.WhatsApp...
Meleko Destek 2
WhatsApp mavi tik özelliği kapatma WhatsApp mavi tik özelliği kapatma
WhatsApp mavi tik özelliği nasıl kapatılır,WhatsApp mavi tık özelliği kapatma,WhatsApp mavi tıkı kapatma ayarları hakkında bilgiler 43855 Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sosyal...
Meleko Destek 0
Kızlar, Tikiniz Var mı? :) Kızlar, Tikiniz Var mı? :)
tikiniz var mı, tikiniz nedir, tik çeşitleri Sevgili melekler, kesinlikle dalga geçilmemesi gerkeen bir durum, elde olan birşey değil ama insan böyle bir durumla karşılaştığında da gülümsemeden duramıyor :) Şimdi soruyoruz, tikiniz var...
Anket : 100 kişiye sorduk 5
İnternette Tık Rekoru Kıran İkiz Bebekler İnternette Tık Rekoru Kıran İkiz Bebekler
ikiz bebek resimleri ikiz bebekler ilginç bebek resimleri Ben de bir ikiz annesi olarak ikiz bebeklerin aralarında farklı bir telepati olduğuna inanırım ama bu resim öyle bir şeyki adeta nutkum tutuldu dilebilirim. İsparya da doğan ikiz...
Bebek Resimleri 0