Timsahın doğum anı

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Timsahın doğum anı
timsahın doğum anı TAYLAND’IN başkenti Bangkok’ta bulunan “Sriracha Hayvanat Bahçesi”nde bir görevli, kabuğundan çıkmaya çalışan yavru bir timsaha yardımcı olmaya çalışıyor.

Taylandlıların ve turistlerin büyük ilgisini çeken hayvanat bahçesi, 200’den fazla Bengal kaplanına ve yaklaşık 100 bin timsaha ev sahipliği yapıyor...
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

alıntı

timsah gözyaşı nereden gelir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyada timsah görmenin anlamı nedir? Rüyada timsah görmenin anlamı nedir?
Timsah insanın hiç bir zaman emin olamayacağı zalim düşman ile tabir edilir. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre timsah zâlim ve inat bir adama benzetilir. Rüyasında eline bir timsah geçtiğini gören, böyle bir adamla düşmanlık eder ve...
Rüya Tabiri 0
falda timsah şekli çıktı ne demek falda timsah şekli çıktı ne demek
Dün kardeşime fal baktım ve bir şekli timsaha benzettim. Kafam takıldı bu şekli nasıl yorumlamam gerek bir daha çıkarsa ?
Soru-Cevap 1
Timsahlar Neden Ağlar Timsahlar Neden Ağlar
Timsah neden ağlar, nedeni nedir, ne şekilde gerçekleşir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım. Hep...
Bunları Biliyor musunuz ? 0
Timsah uçağı düşürdü! Timsah uçağı düşürdü!
Çok şaşırdım şaka gibi neler oluyor hayattaa :)

Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde 2 ay önce meydana gelen kazaya, uçuş sırasında ortaya çıkan timsahın neden olduğu açıklandı.

Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde küçük bir uçak...
Güncel Haberler 0
timsah gözyaşı nereden gelir timsah gözyaşı nereden gelir
gözyaşı nereden gelir Timsah gözyaşları döküyor deyimini duyunca bu deyimin nereden geldiğinide bileceksiniz:deli:Bilinçli olarak bu deyimi kullanmaya ne dersiniz?:puf: [FONT=Arial...
Bunları Biliyor musunuz ? 2