Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası
fransız manikürü manikür çeşitleri renkli french french manikür rengi renkli yapımı
Frenc yapmaya bayılırım.Tırnakları gerçekten çok bakımlı ve güzel gösteriyor.Yapımı her ne kadar birazcık zor da olsa sonuç emeğe değiyor :)

Eskiden bi tek beyaz frenc vardı :)Hiç aklımıza gelmemişti yani şahsen benim aklıma gelmemişti renkli french yapmak :)Ama bunları görünce acilen denemem gerektiğini düşündüm :)Sizin de böyle düşüneceğinize eminim tabi oje sürmeyi seviyorsanız...

franch-128x200-8135.jpg

French’in hiç bir zaman modası geçmiyor..Öyleki Tırnaklar bu yaz en renkli sezonunu yaşıyor. Öyle ki beyaz tonların hakim olduğu French manikür bile renklendi. Biri açık diğeri koyu iki oje alıyor, açık rengi tırnağınıza uyguluyorsunuz. Koyuyu da tırnak ucuna sürdüğünüzde ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor.

Ben frenchi böyle degilde tüm tirnaklarimi ayri ayri renklere boyuyorum :D vee cok begeniyorum bu frenchler de güzel olmus tirnaklar uzasin bi deneyim...
Paylasim icin tskler...

ayyy ben yalnızzz sevmeklee yetineyimm .... yapmakkk istemem acıkcasıı ... yinedee tşklerrr hayalim dediğin kadar var....

Geri