Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tırnaklarımı nasıl çabuk uzatabilirim off lhütfen yardım ediiin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar yardım lütfen.Cumartesi günü düğün daveti var.Tırnaklarım çok kısa ,oje sürmek istiyorum ama kısa tırnaklarda güzel durmaz.Tırnak uzatmak için bir yöntem varmı acaba?

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
tırnaklarımı nasıl çabuk uzatabilirim off lhütfen yardım ediiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarım  yardım lazım :(((((

Tırnaklarım yardım lazım :(((((

tırnak neden uzamaz tırnaklarım uzamıyor tırnağım uzamıyor takma tırnak nerede satılır tırnaklarım çok kısa Benim tırnaklarım çok kısa. Vede ben onları stresten yiyormuşum tam olarak yemiyorumda ısırıp atmak işte.Ben tırnağımın 1 hafta iiçinde çabuk uzamasını istiyorum.:uhu: :uhu: Bana yardım edinn. arkadaşlarımla buluşacağım beni böğle görmesinler . Ben daha 14 yaşındayım liseye başlıcam yeni...
  2. Nasıl saçımı uzatabilirim.

Nasıl saçımı uzatabilirim.

Lütfen bana kolay saç uzatma yollarını bu sitede yayınlayın.Söylediğim şeylerin yayınlanmasını ve gereğinin yapılmasını dileklerinize arz ederim.:(
  3. Boyumu nasıl uzatabilirim?

Boyumu nasıl uzatabilirim?

Ya acaba Boyumu nasıl uzatabilirim?
  4. of of off yardımm :( ( (

of of off yardımm :( ( (

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. kizlaaar yardim ediiin

kizlaaar yardim ediiin

Merak ediyoruuum kizlaar ; adetimi gectirmek icin ilaç kullandim fakat hamilelik suphem oldu eger hamile olsaydım ilactan sonra normal bir adet dönemi görülürmüydu sizce hamile olmaktan korkuyoruum ilaç bitiminde adet gördüm ama yinede merak ediyorum cevaplarınızi bekliyorum lütfen yardım edin tesekkurler

Sayfayı Paylaş