Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???

demetd

Yeni Üye
Üye
Tırnaklarımızda Hatta Takma Tırnaklarda Bambaşka Desenler - Fikirleriniz ???
Son zamanlarda tırnak süsleme konularına ilgi duymaya başladım. Ve bu konuda kendimi bayağı geliştirdim ama geliştirirken bir dolu gereksiz malzeme satın almış bulundum :( Siz bu hataya düşmeyin mesela Salon Express Nail Art setleri çok büyük bir hüsran oldu benim için. Ama belki Türkiye'deki ojelerle bu iş olmuyordur. Gerçi çok araştırdım ama özel bir oje olması gerektiği bilgisini bulamadım. Sonra çıkartmaları denedim. Fena sonuç vermiyorlar, ama Türkiye'deki desenler çok iyi değil. Yurtdışından arkadaşlarımın getirdikleri ise gerçekten güzel. Ama belli bir yere yapıştırıyorsunuz oje üstüne sadece:( En son şöyle aşağıdaki gibi birşey yapmaya başladım ki; biraz zor yapması, kesinlikle sabır istiyor her tırnak tek tek yapılıyor, ama kullanışlı ve düşündüm belki başkaları da almak isterler..Fikirleriniz benim için önemli lütfen ne düşündüğünüzü söylermisiniz?
7EyhQ2G9S9PAAAAAElFTkSuQmCC

7ri3+c+MeZfZzp7zP9P0zX+HCe7is9AAAAAElFTkSuQmCC

hUe4mlZQDWAAAAAASUVORK5CYII=

Sevgili demet, sana ait resimleri imageshack.us gibi resim upload etme sitelerinden yükleyebilirsin. Böylece güzel tırnak süslemelerini hepimiz görmüş oluruz :)

Resimleri yükleyebilmişsin, çok güzel :)

Çalışmaların güzel, tabi bunları nasıl yaptığını da anlatırsan arkadaşlarımız daha çok bilgi sahibi olur, denemek isteyen dener :tik:

Geri