1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Titanikten çıkan eşyalar

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  titanikten çıkan eşyalar titanikten kurtulan eşyalar


  Efsane gemi batığı olan titatinc'ten çıkan eşyalar satılıyor Melek'lerim. Bizde ilgili arkadaşlarımız ve meraklı arkadaşlarımız için satılan eşyalar hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler.

  [​IMG]


  Titanik'ten Çıkarılan Eşyalar Satılıyor.Dünyanın en ünlü gemi batığı 2012 Titanik batışının 100. yıl dönümünde Titanik'ten çıkarılan eşyalar açık artırmayla satılacak.New York Guernsey's Müzayede Evinde 1 Nisan 2012 tarihinde yapılacak açık artırmada aralarında porselen tabaklar ve Titanik'in gövdesinden parçaların bulunduğu yaklaşık 5500 eşya satışa çıkarılacak.
  Titanik eşyalarının tahmini değeri 189 milyon dolar olarak hesaplandı. Açık artırmanın sonuçları, Titanik'in bir buz dağına çarpıp 2228 yolcu ve mürettebatıyla Kuzey Atlantik'in buz gibi sularına gömüldüğü 15 Nisana kadar açıklanmayacak.

  Yaklaşık 1500 kişiye mezar olan Titanik'in enkazı, 1985 yılında Kanada'nın Newfoundland bölgesinin 645 kilometre açığında denizbilimci Robert Ballard tarafından bulunmuştu.
  1987, 1993, 1994, 1996, 1998, 2000 ve 2004 yıllarında yapılan dalışlarda batıktan çok sayıda eşya çıkarılmıştı.
   
Titanikten çıkan eşyalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eşya..

  Eşya..

  Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayıtı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere, Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye, Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onlarıı kötü ve dar bir yere nakletmek katülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye; Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farkılık ve...
 2. Türkiş titanik =)

  Türkiş titanik =)

  kim çarptı lan gemiyi. -ya abi selim artistlik yapcam diye çarptı, çok yakın girdi buzdağlarına,üf ya. -allah belanızı versin sizin,iki dakika aşşağıya indik,batırıdınz caanım gemiyi _____________________________ kaptan napıyorsun geniş alsana şu vapuru. -vapur değil hayvan,titanic lan bu. batmaz, bak nasıl makas atcam şu buzdağlarının arasından hehehe. -olm dikkat et, bak şu kadar insanın...
 3. Titanik

  Titanik

  bi ba$ yapit öLümsüz bir a$kın ya$andıgı gEmi...
 4. Titanik afişleri

  Titanik afişleri

  titanik afiş titanik afişi titanic afiş

Sayfayı Paylaş