1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Titonya Çiçeği Fotoğrafları

  Konu, 'Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Titonya Çiçeği Fotoğrafları Titonya Çiçeği Resimleri ve Hakkında Kısa Bilgi

  Aslında çoğumuzun gördüğü ama belki de adını bilmediği Titonya Çiçeği hakkında sizlere kısa bilgi veriyor ve ayrıca Titonya Çiçeği resimlerini de paylaşıyorum Melek'ler.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Titonya Çiçeği Bileşikgiller familyasındandır.Bilimsel adında ünlü Troya destanı kahramanlarından Tithonos’un adını taşıyan ve anayurdu Orta Amerika ile özellikle Meksika olan Titonya çok gösterişli bir bitkidir,isteklerine uygun koşullarda yetiştirildiğinde 120-180 cm. kadar boylanabilen titonya, bir yıllık dayanıklı otsu bitkilerdendir.
   
Titonya Çiçeği Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gazanya Çiçeği Fotoğrafları

  Gazanya Çiçeği Fotoğrafları

  gazanya çiçeği gazanya resimleri gazanya çiçeği resimleri Çiçeksever meleklerimiz :) Sizlerle şimdi resimlerini paylaşacağımız çiçeğe hayran olacağınızı düşünüyoruz. Hazine çiçeği de denilen bu çiçeğin değişik tonlarda ve desenlerde çeşitleri var. İşte bunlardan bazıları.. :)
 2. Kına Çiçeği fotoğrafları

  Kına Çiçeği fotoğrafları

  Kına Çiçeği fotoları Kına Çiçeği fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere ve merak eden tüm misafirlerimize, bu sayfamızda kına çiçeği resimlerini sunuyor ve paylaşımlarımıza devam edeceğiz diyoruz:)
 3. Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

  Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

  Şakayık Çiçeği Fotoğrafları Şakayık Çiçeği Fotoları Daha önce adını hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben Şakayık Çiçeğinin adını yeni duydum Melek'lerim ve sizlerle Şakayık Çiçeği resimlerini paylaşmak istedim. Bilmem iyi yaptım mı :)
 4. Titonya Çiçeği Resimleri

  Titonya Çiçeği Resimleri

  Titonya Çiçeği Resimleri arıyorum varsa bana sunun yoksada yazın ki başka yerden bakayım.
 5. Tatula Çiçeği Fotoğrafları

  Tatula Çiçeği Fotoğrafları

  Tatula Çiçeği Resimleri Tatula Çiçeği Fotoğrafları Tatula Çiçeği, adını ilk defa duydum resimlerini inceleyince ilk defa gördüğümüde anladuığım bir çiçek:) Benim gibi Tatula Çiçeğinden habersiz olan Melek'lerimiz için bu sayfamızda v resimlerini paylaşıyorum arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş