Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen
Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana

Tivibu Şifremi Kaybettim Nasıl Bulabilirim

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenirim

Tivibu adresinden “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek, Tivibu şifrenizin e-posta adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifre hatırlatma e-postası, Tivibu’ya ilk kayıt esnasında iletilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. Kayıtlı e-posta adresinizi değiştirmek istiyorsanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilirsiniz.

İzleyeceğiniz Adımlar:

1.İlk önce Tivibu adresine gidin.

2.Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi sağ üst köşedeki “Üyelik işlemleri” seçeneğine tıklayın.

3.Üyelik işlemleri seçenekleri arasında “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklayın.

(Kullanıcı adınızı ve şifrenizi biliyorsanız fakat şifrenizi değiştirmek istiyorsanız resimde gördüğünüz seçeneklerden “Kullanıcı adı ve şifre değiştir” seçeneğine tıklayınız.Açılan yeni pencerede gerekli alanları doldurarak yeni şifrenizi oluşturabiliyorsunuz.)

4. Şifremi unuttum seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki penceredeki bir resim gelecek.Bu pencerede gerekli alanları doldurun.

5.Şifrenizin başarıyla oluşturulduğunu ve Devam butonuna bastığınız takdirde şifrenizin kayıtlı mail adresinize gönderileceği söyleniyor.Devam butonuna bastığınız anda mail adresinize unuttuğunuz şifreniz gönderilecektir.

Geri