Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tivibu Sürekli Donuyor yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba benim yardımlarınıza acil tarafından ihtiyacım var bende ki Tivibu Sürekli Donuyor ne yapmam lazım bunun bir çözümü olmalı ama ne:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tivibu Donmasına Çözüm

Tivibu Neden Donuyor

Tivibu'nun sürekli donmasından rahatsız mısınız? İşte çözümü:

Bu sorunun çözülmesi için yapmanız gereken tek şey: Tivibuyu yükledikten sonra aynı bilgisayara bir de Microsoft Silverlight programı yüklemektir. Programı yükledikten sonra sorunun ortadan kalktığını göreceksiniz.

Tivibu Sürekli Donuyor yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  2. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş