Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tiwitter Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?
twitter hesabını geri alma, twitter hesabım çalındı, twitter hesabı alma

Sosyal paylaşım ağlarından biri olan Twitter de hesabınızın çalındığını ve ne yapmanız konusun da nasıl bir yol izlemenizi bilmiyorsanız sizlere yardımcı olmak amacı ile yapmanız gereken bilgileri paylaşıyoruz. eğer sizin de hesabınız çalındı ise aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.
twitter.jpg

Twitter hesabınız mı çalındı peki hesabınızı geriye nasıl alabilirsiniz bunun bir yolu varmı merak ediyorsunuz.Elbetteki var başkaları tarafından hesabınız ele geçirilmiş ise hiç üzülmeyin skaın sizlere böyle bir durum karşısında ne yapmanız gerektiğini kısaca anlatmaya çalışacğaım.

Sosyal ağlarda hesap çalma işlemleri çok fazla arttığı için destekleride biraz olsun eskiye göre artmış bulunuyor.
Hesabınızın çalındığını anladığınız anda yapmanız gereken öncelikle Twitter Yardım sayfasına gitmek olmalıdır.Twitter yardım sayfasında karşınıza gelen 3 seçenekten birisini seçin ve uygun olarak yönlendirmeleri takip etmelisiniz. Bu sayede hesabınızı en kısa zamanda geri alabilirsiniz.

Yalnız size sorulan soruları en yakın ve doğru şekilde cevaplandırmanız gerektiğini unutmamalısınız.Sorulara en yakın şekilde cevaplar verdiğinizde hesabınızı geri alma ihtimaliniz çok daha yüksek olacaktır.Hesabınızı çaldırmadan öncede güvenliğiniz açısından yapmanız gereken en önemli şeylerden birtaneside şifrelerinizin güvenli olmasıdır.Güvenli şifre ile hesaplarınızı çalınmaktan koruyabilirsiniz.

Geri