Tok tutan devam sütü hangisi önerilerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan Hayalimgercekoldu
  • Başlangıç tarihi
H

Hayalimgercekoldu

Forum Okuru
Tok tutan devam sütü hangisi önerilerinizi bekliyorum

Tok tutan devam sütü melek kadınlar kulübü tok tutan devam sütü fiyatı forum'da.​

Arkadaşlar ben yeni doğum yaptım ama sütüm az geldiği için devam sütü almamız lazım doktorum bana Aptamil önerdi ama ben de size sormak istiyorum. Acaba tok tutan devam sütü hangisi fiyati nedir? Devam sütü tok tutsun ki gece rahat uyusun bebeğim gerçi yine kalkacak ama yok tutan devam sütü neyse onu önerirse tecrübeli anneler bekliyorum.

Merhabalar
Bebeğinizin ne kadar olduğunu yazmamışsınız ama sütünüzün az olduğu için sanıyorum doktorunuz ona göre bir mama önermiş size aslında Aptamil de çok doyurucu ve tok tutan devam sütü mamadır deneyebilirsiniz ben de ikizlerime Aptamil veriyordum hatta kiloları filan çok düzgün gidiyordu hiç farklı bir mama vermedim ben hep Aptamil ile gittik benim de sütüm azdı maalesef yetmiyordu yani bu Aptamil mama anne sütüne de çok yakın olarak formüle edildiği için bebekleri gayet güzel bir şekilde besliyor. Başka daha doyurucu mamaları kullanan arkadaşlar varsa size yorumdan yardımcı olabilirler belki.yani eğer ki 6 aydan küçükse bu şekilde devam sütleri ile devam edersiniz doktorunuzun önerdiği şekilde tabii ki 6 aydan sonra doktorunuza da sorarak kaşık mamaları filan var bu şekilde çocuğunuzu daha tok şekilde tutabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki linkteki konumuz dan Aptamil ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. "Aptamil mama devam sütü kullanan anneler yardımcı olun" konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri