Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Futacı'nın Seslendirdiği Başka Bahar Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tolga futacı başka bahar şarkı sözü tolga futacı başka bahar

Sevgili melekler, genç pop müzik şarkıcılardan Tolga Futacı 'nın seslendirdiği bir şarkı ile karşınızdayız. İşte Tolga Futacı Başka Bahar şarkı sözü...

< Konu Resmi..>

Sevgilim canım yandı çok Hayat yüzünden senin suçun yok
    Ben öğretilenlere hiç karşı koymazdım
    Hayır demezdim Sendeyim.com - Şarkı Sözleri | Rüya Tabirleri | Radyo Dinle
    Adanmış aşklar yaşar hep
    Ölürüm derdim ama ölmezdim
    Şimdi başka bahar
    Gönül gün ışığı gördü
    Şimdi aşklar kadar
    Kalp kendine döndü
    Şimdi başka bahar
    Gönül gün ışığı gördü
    Şimdi aşklar kadar
    Kalp kendine döndü Sendeyim.com - Şarkı Sözleri | Rüya Tabirleri | Radyo Dinle
    Hadi gel yeniden buluşalım kalbim
    Bi daha barışalım senle
    Küsmeyelim hayata asla
    Hadi gel anlaşalım
    Yeniden buluşalım kalbim
    Bi daha barışalım senle
    Küsmeyelim hayata asla
    Hadi gel anlaşalım
    Şimdi başka bahar
    Gönül gün ışığı gördü
    Şimdi aşklar kadar
    Kalp kendine döndü
    Yeniden buluşalım kalbim
    Bi daha barışalım senle
    Küsmeyelim hayata asla
    Hadi gel anlaşalım
    Yeniden buluşalım kalbim
    Bi daha barışalım senle
    Küsmeyelim hayata asla
    Hadi gel anlaşalım
    Her insan biraz romandır
    Kahramandır… Biraz yalandır…

Tolga Futacı'nın Seslendirdiği Başka Bahar Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Futacı Başka Bahar Şarkı Sözü istiyorum

Tolga Futacı Başka Bahar Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Tolga Futacı Başka Bahar Şarkısının sözlerini biliyorsanız bana da yazmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için çok tşk ederim.
  2. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...
  3. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözleri Serdar Ortaç Kanasın Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü Sevgili melekler, Sevilen sanatçı Serdar Ortaç 'ın birbirinden güzel parçalarının sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son Umrumda Değil şarkısının sözlerini paylaştığımız Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü tüm sevenleri için geliyor :) Bu kaçıncı mevsim Bu kaçıncı bahar Bu sahte gülüşün...
  4. Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü Onur Kırış Leyla Şarkısı Sevgili melekler, Türk popunun en başarılı isimlerinden Yıldız Tilbe 'nin söz ve müziğini yaptığı genç şarkıcı Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü ile karşınızdayız :) O bakışı o gülüşü tam prenses Güneşe soyunduğunu gördüm öldüm Denizi utandırdı mavi gözlüm Kumların öptüğü tenini kıskandım Çekip gideyim dedim bağlandım Adamı ahmağa çevirir...
  5. Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslı Zen'in Seslendirdiği Çamur Şarkısının Sözleri

Aslızen Çamur Sözleri Aslızen Çamur Şarkı Sözü Sevgili melekler, az önce yeni albümü Işık 'tan İki Yaka şarkısının sözleri ile sizlerle birlikte olduğumuz Aslızen Çamur Şarkı Sözü bu sayfamızda sizlere... Zaman nasıl da su gibi akıyor Hava soğudu bak yağmur yağıyor Toprak suyla buluştu mis kokuyor Ufak ufak aşkın kokusu geliyor Sırılsıklam olmuşum umrumda değil Çamurla oynamak...

Sayfayı Paylaş