1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tolga Sayışman'ın hastalığı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ünlü oyuncunun bir sorunu varmış daha doğrusu bir hastalığı. Tam olarak bu rahatsızlığı nedir bilen var mı yada bir haber ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tolga Sayışman'ın hastalığı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı

Tolgahan Sayışman'ın Herkesten Gizlediği Hastalığı

tolgahan sayışman hastamı hastalığı ne kansermi hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Mankenlikten oyunculuğa transfer olan ve Lale Devri dizisinde Seranay Sarıkaya ile boşrol oynayan genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman hastaymış melekler...Hastalığını herkesten sır gibi saklayan genç oyuncuya acil şifalar diliyor ve haberin detaylarına geçiyorum... İşte...
  2. Graves Hastalığı Nedir?

Graves Hastalığı Nedir?

merhaba doktora gittim graves olduğumu söyledi bu konuda bilginiz varmı?
  3. BENİM PSİKOLOJİK HASTALIĞIM NE ?

BENİM PSİKOLOJİK HASTALIĞIM NE ?

slm kılzar ben doğumdan snra çok ağır bir depresyon geçirdim ve 19 ay sonra bebeğimi memeden kesinde psikiatriye gittim bana obsesif teşhisi koydu ve paxera vede modiwake die bi laç verdi yaklaşık bi 10 gündrü kullanıorum başta etki eder gibi oldu ama şimdi yan etkileri çıkmaya başladı aşırı terleme huzursuzluk vücudum alev alev yanıo ateş yapıo uyuşuorum sanki uykusuzlukta cabası mesela...
  4. Kawasaki hastalığı nedir?

Kawasaki hastalığı nedir?

kawasaki hastalığı nedir,kawasaki hastalığının belirtileri,kawasaki hastalığının nedenleri,kawasaki hastalığının tedavisi hakkında bilgiler Kawasaki hastalığı ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlanan, çocuklarda görülen yüksek ve de uzayan ateşle seyreden döküntülü bir hastalıktır. İsmini 1960’lı yıllarda bu hastalığı ilk kez tanımlayan Japon doktor Kawasaki'nin alır. Yıllar içinde klinik...
  5. Memede paget hastalığı nedir?

Memede paget hastalığı nedir?

memede leke,memede morarma,paget hastalığı meme kanseri yaparmı,paget hastalığı tedavisi,memede paget hastalığı ve tedavisi hakkında bilgiler Nadiren görülse de Paget Hastalığı; süt kanallarında başlayan ve göğüs ucuna hatta koyu renklı uç kısımlara kadar geçebilen bir hastalıktır. Memenin Paget Hastalığının Nedenleri Nelerdir? Memenin Paget Hastalığı‘nın sebebi bilinmediğinden ancak...

Sayfayı Paylaş