1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Tonoz Restaurant

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kumkapı tonoz restaurant tonoz restaurant tonos kumkapı eğlence mekanları 0212 518 92 56

Yer: Kumkapı

Adres: Çakmaktaşı Sokak No:17 Kumkapı

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: VISA-MASTER

Park: YOK

Tonoz Restaurant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  2. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  3. İstanbul Fıstık Cafe & Restaurant

İstanbul Fıstık Cafe & Restaurant

0212 292 43 51 Yer : Beyoğlu Adres : Asmalımescit Mah. Şehbender Sok. No:18 Beyoğlu İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK Web : www.fistikcafe.com Özel hissettiğimiz, kendimizi evimizde hissettiğimiz mekanlar vardır, adımınızı attığınızda Fıstık Cafe çalışanları sizi sıcak bir gülümsemeyle güneşli ve ılık bir ortama davet eder....
  4. Wan-na Restaurant-Bar

Wan-na Restaurant-Bar

212 243 17 94 - 244 59 22 Yer : Beyoğlu Adres : Meşrutiyet Cad. No:151 Tepebaşı Taksim Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : İstanbul Doors "WAN-NA" KIŞA HAZIR! Kendine özgü keyif ve eğlence anlayışı ile Beyoğluna farklı bir soluk getiren Wan-na kış sezonunu 2 Kasım 2007 Cuma akşamı açtı. İstanbulun nabzını tutan mekanlara...
  5. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...

Sayfayı Paylaş