Toplantı, yetki alımı yetki ataması hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Toplantı, yetki alımı yetki ataması hakkında.
Hayatın her evresi, doğan her yeni gün, ve yaşarken geçirilen her saniye öğretilerle doludur arkadaşlarım. Tabiki bu dediklerimiz öğretiyi almaya meyilli, öğrenme azmi ile çalışan insanlar için geçerli...

Her gün birbirinin aynısı, sevmeler, görüşmeler, hatta belli bir zaman sonra yapılan yemekler bile aynı... Aynı tutarsız insanlar, " yok yok bu adam olmaz " cümlesini gıyaben yada yüzüne söylediğimiz kişiler...

Sevgili arkadaşlarım, iki küsür yıldır yayın yapıyoruz, yani öğretilerimizi, sevinçlerimizi, isyanlarımızı, bilgileri burada dile getiriyoruz. Dışarıdan bakan insanlar bizim için ne düşünüyorlar ? Yada açtığımız x bir konunun onlar için değeri ne ? Ben söyleyeyim arkadaşlarım, bizler iki yıldır gerekli atılımları teknik olarak yaptı isek te, pek fazla değer katamadık ziyaretçilere insanlara..

Çoğu kez bunu değiştirmek için bağırdım, çoğu kez sizlere açtığınız konulardaki yorumlarınızın öneminden bahsettim... Herkeste olanı aynen istemiyorum dedim... Bunun nedeni dışarıdan bizi izleyen misafirler içindi. Bunun nedeni değerin üstüne değer katmak içindi... " Ya amaaan onca işimin arasında geliyorum yapıyorum açıyorum yinede yaranamıyorum " Bu cümleyi bu yazıdan alınan arkadaşlarımızın kurmasının çok normal olduğunu düşünmüyorum. Zira gebelik bölümünde hamile kalmak isteyen insanlardan Chatlak isimli değerli üyemizin açtığı konu gösterimi milyonları geçti.

Hiç bir zaman için yaptığı işte başarılı olmayan insanları ifşa yada herkesin ortasında rencide etmedik arkadaşlarım. Biliyoruz ki; bu işi daha önceden yapmamış ama uğraş veren insanlar var aramızda...

" Ayinası iştir kişinin lafa bakılmaz. " Bu cümle doğrultusunda, uzun zamandır takip ettiğim ve işinde özverili çalışmasının yanında, konulara yaptığı yorum ile beğendiğimiz Pelinsu arkadaşımıza isteyerek, gönülden modluk veriyorum.

Bakın arkadaşlarım, yaz sonuydu okullar açıldı çolumuz çocuğumuz problemler, geçim derdi vs vs... Ama hepsi buraya kadar. Ya bu Okul'lun içinde olursunuz paylaşırsınız bilgilerinizi, yada çaba sarfederek yapılması gereken şeyleri öğrenirsiniz. Merak etmeyin bizler bu yola 3-4 kişi çıktık, gerekirse aynı kişelerle aynı şekilde sitemizi yönetiriz.

Ne olursa olsun bizler aileyiz arkadaşlarım, ve malesef bu aile içinde çıkan yada çıkacak olan asi evlatlar olabilir. İşte onlardan bir tanesi olan ..αѕi_мєℓєk.. isimli deneme mod arkadaşımız; hercai imzaları - Sayfa 2 - Eğlence,Emo avatarları,Msn Nickleri,Emo Nickler,Gothic Avatarlar,Programlama linkli sitede admin ve hercai isimli arkadaşımızın konularını " ben yaptım " gibi üstlenmiştir. Bu arkadaşımızı direk banlıyorum arkadaşlarım.

Malesef delikanlılığın erkeği kadını olmaz arkadaşlarım, başka sitede yöneticilik yapıyor yada yapmış olabilirsiniz, bunu bize söylersiniz. Ama başkasının yaptığı konuları resimleri ( ki konulardaki yorumlarınızı asla değiştirmek için uğraşmazlar direk çalarlar buda yüzde yüz sizin olduğunu gösterir konunun ) çalarak emek hırsızlığı yapmanıza asla müsade edemeyiz.

Yukarıdaki cümleler ışığında 17/10/2009 tarihinden genel görüşme ve yetki tayini yetki feshi yapmak üzere sizlerden toplanmanızı rica ediyorum. Bu toplantı gününe kadar bu yazıdan aldığını alan, yada alacak olan arkadaş / arkadaşlarımız, bana pm atarak görevini bırakmayı yada istifayı talep edebilir.

Bir işi yapacasak tam yapalım arkadaşlarım. Yoksa bir arpa boyu yol ilerleyemeyiz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

NOT: Toplantı saatini aranızda konuşun en uygun zamanda yapalım. Diğer admin ve Co admin arkadaşlarımdan rica ediyorum. Siz saat işini tayin edin. Akşam olsa iyi olur. Bu yazdığım konuyu kitliyorum ve hiç bir ADMİN arkadaşımdan yada yetkili kişiden yazmamalarını rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri