gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

topshop yaz koleksiyonu topshop yaz koleksiyonu 2013
    topshop 2013

Gümüş, sarı, bej, mavi ve somon renginden oluşan Topshop 2013 yaz koleksiyonu tanıtımıyla karşınızdayız melekler :) Koleksiyonda baskılı desenler, transparan kıyafetler, bomber ceketler, asimetrik etek, elbiseler, geometrik, çiçek ve leopar deseni göze çarpıyor. Sizi 2013 yaz sezonunda adından fazlasıyla söz ettirecek gibi görünen bu koleksiyonun resimleriyle başbaşa bırakıyoruz :)

[​IMG] [​IMG]

Topshop 2013 Yaz Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topshop Gypsy Rocker 2011 Yaz Koleksiyonu

Topshop Gypsy Rocker 2011 Yaz Koleksiyonu

Topshop Gypsy Rocker yaz koleksiyonu, Topshop Gypsy Rocker 2011 yaz modelleri, Topshop Gypsy Rocker, 2011 yaz koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. Topshop Gypsy Rocker 2011 yaz koleksiyonu yapılan araştırmalara göre ucuz bir koleksiyonmuş hanımlar. Fazla harcamalar yapmadan şık olmanın zamanı gelmedi mi sizcede?
  2. Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

Kızlar İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2012 İlkbahar Yaz Kıyafetleri Merhaba miller ben 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini görmek istiyorum malum bir kaç aya yaz alışverişimizi yapacağız ve ben modelleri şimdiden bilmek istiyorum.
  3. 2012-2013 Topshop Sonbahar Kış Koleksiyonu Karşınızda

2012-2013 Topshop Sonbahar Kış Koleksiyonu Karşınızda

Bu konu; Elie Saab 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Topshop bu kış için daha çok deri ağırlıklı tasarımlara ağırlık vermiş. Yeşil, bordo ve bej tonlarının yoğunlukla kullanıldığı koleksiyonda deri ceketlerin yanısıra parkalar, asker temalı kaban ve ceketler göze çarpıyor. Bu spor tarzın yanında pırıltılı elbiseler ve diz altı etekler de...
  4. Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Bu konu; lacoste 2013 koleksiyonu hakkında bilgi vermektedir. Lacoste 2013 yılında yine kendi çizgisinde mükemmel tasarımlarla ilerliyor. 2013 modasında dikkat çeken desenli kumaşlar Lacoste ayrıcalığıyla tasarlanınca daha bir göz alıcı olmuşlar. Tek bir ana rengin üzerinde genelde puantiye ve çizgi desenlerini kullanan Lacoste biz kadınların dilinden anlıyor. Güzelliğinize güzellik katacak...

Sayfayı Paylaş