1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Topshop ve H&M'den yeni ojeler

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

yeni ojeler Topshop'ta sarı oje oldukça dikkat çekiyor.Ayrıca turuncu,açık gri,trkuazda Topshop'ın yeni renkleri arasında yer alıyor. [​IMG]

H&M 2011 seriside adeta boya panelini andırıyor.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Topshop ve H&M'den yeni ojeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim…

(H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim…

Yüreğim neden bu kadar serseri? Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene… Kelimelerini içime batıra batıra geldin bir Haziran gecesi… Üşümüştü kelimesizliğim… Tümcesizliğim nasır tutmuştu,yokluğa vuslatı kendine masal saymaktan… Bilinmezliğim sinsi bir kanserdi yazgımda… Ve çözülmeyen bir düğümdü adım;kırgın bir güle bestelenmiş hüzzam şarkının hiç yazılmamış...
  2. Manikür ve oje

Manikür ve oje

1. tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. 2. tırnaklarınızı orijinal biçimine sadık kalarak törpüleyin: yuvarlak, kare veya oval. yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. “git gel” biçimindeki törpülemeden sakının. “dıştan içe” doğru törpülemeye çalışın. 3. dört...
  3. Oje renk ve anlamları.

Oje renk ve anlamları.

NOT: asimeleğin konusuna destek için açılmıştır. bilgi amaçlıdır.Yarışmada bayağı işimize yarıyacağını düşünüyorum... bi göz atmakda fayda var... Siyah Nedir? Siyah (ya da kara), bir renk değil renksizliktir. Çünkü, aslında siyah renk yoktur. Bundan dolayı doğada siyah renk bulunmaz, fakat ışığı emen ve yok eden yerler siyah olarak algılanır. Işığı emen ve yok eden siyah, hüznü,...
  4. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  5. Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

Yeni Trend Boncuklu Oje Modelleri

boncuklu oje modelleri, boncuklu ojeler, boncuklu oje desenleri Gün olmasın ki yeni bir oje trendi moda olmasın. Desenli ojeler, süet ojelerden sonra şimdide boncuklu oje modelleri bayanlar arasında oldukça trend haline geldi. Günlük hayatınız da çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum ama gece davetlerin de özellikle abiye kıyafetleriniz ile birlikte çok hoş ve şık bir kombin olacaktır. Sizler...

Sayfayı Paylaş