Etiketler:
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Topshop ve H&M'den yeni ojeler

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

yeni ojeler Topshop'ta sarı oje oldukça dikkat çekiyor.Ayrıca turuncu,açık gri,trkuazda Topshop'ın yeni renkleri arasında yer alıyor.
    < Konu Resmi..>

H&M 2011 seriside adeta boya panelini andırıyor.
    < Konu Resmi..>

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Topshop ve H&M'den yeni ojeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim…

(H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim…

Yüreğim neden bu kadar serseri? Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene… Kelimelerini içime batıra batıra geldin bir Haziran gecesi… Üşümüştü kelimesizliğim… Tümcesizliğim nasır tutmuştu,yokluğa vuslatı kendine masal saymaktan… Bilinmezliğim sinsi bir kanserdi yazgımda… Ve çözülmeyen bir düğümdü adım;kırgın bir güle bestelenmiş hüzzam şarkının hiç yazılmamış...
  2. Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında neden hindi yenilir ?

Yılbaşında Neden Hindi Yenir ? Siz meleklerim için araştırdım buldum arkadaşlarım, hadi şimdi neden hindi geleneğinin olduğunu, bunun gerçektende hristiyan adeti olup olmadığını hep birlikte glu glulayalım :D Birkaç senedir kurban bayramı ile çok yakın zamana gelmesi sebebiyle hindinin pabucu dama atıldı , hele ki bu sene ekonomik krizle beraber adını anan bile yok . Ancak yine...
  3. En yeni Topshop elbise modelleri 2012

En yeni Topshop elbise modelleri 2012

Topshop'ın en yeni serisi içerisinde yer alan 2012 elbise modellerini sizler için inceledim meleklerim... Farklı renk, çizgi ve desenlere sahip olan 2012 Topshop elbise modelleri, sizleri büyüleyecek diye düşünüyor ve sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum.
  4. Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri

Oje Renkleri Ve Oje Desenleri de paylaşırsanız çok ama çok sevinirim ben bu yılın oje renklerini ve desenlerini merak ediyorum
  5. Yılbaşında neden hindi yenilir?

Yılbaşında neden hindi yenilir?

yılbaşında neden hindi kesilir,yılbaşında niye hindi yenir,yılbaşında neden hindi pişirilir,yılbaşında niye hindi pişer,yılbaşında hindi yemek günahmı,yılbaşında hindi yemek hristiyan adetimi Yılbaşı geldi yine hindi katliamı başladı! Bu akşam 400 bin hindi yılbaşı eğlencesi adına kurban edilecek. Türkiye'de büyük şirketlerin yıllık hindi eti üretiminin 45 bin ton olduğu tahmin ediliyor....

Sayfayı Paylaş