Etiketler:
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Topuklu-topuksuz ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık datlum:D

Topuklu-topuksuz ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoş topuklu ayakkabılar

hoş topuklu ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Renkli topuklu ayakkabılar

Renkli topuklu ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Süper topuklu ayakkabılar

Süper topuklu ayakkabılar

süper topuklu ayakkabılar en süper topuklu ayakkabılar Şıngır tıngır mıngır :) o topukların sesi ne de büyüleyicidir değilmi? Buyrun size modeller...:salıncak:
  4. Topuklu ayakkabılara dikkat !!

Topuklu ayakkabılara dikkat !!

en ucuz topuklu ayakkabılar Güzel gözükmek için giyim tarzımıza çok dikkat ederiz ama güzel olmak için sağlığımızdan vazgeçtiğimi biliyormusunuz meleklerim topuklu ayakkabılar nelere yol açarmış bir bakın.. Zarif ve uzun görüneyim derken ayak sağlığınızdan olmayın… İşte yüksek topuklarn neden olduğu istenmeyen sorunlar… Doruk Özel Bursa Hastanesi Ortopedi Uzmanı Doktor Erdeniz...
  5. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...

Sayfayı Paylaş