Torunum için tunus işi bebek battaniyesi arıyorum

• Konbuyu başlatan halimeışık
  • Başlangıç tarihi
H

halimeışık

Forum Okuru
Torunum için tunus işi bebek battaniyesi arıyorum

Tunus işi bebek battaniyesi yapımı melek kadınlar kulubü tunus işi battaniye forum'da.​

Kızlar erkek torunum olacak ona bebek battaniye modeli arıyorum tunus işi modeller olursa sevinirim. Tunus işi bebek battaniye model ve yapımı var mı? Yapımıyla birlikte olursa daha iyi olur. Ama model de varsa çıkarabilirim herhalde. Erkek torunum 4 ay sonra gelecek nasipse ben de o gelene kadar güzel bir battaniye öreyim diyorum. Birkaç yelek patik bere ördüm şimdi de battaniyeye başlamayı düşünüyorum.

Merhaba
Öncelikle sağlıkla dünyaya gelmesini diliyorum torununuzun. Anneanne babaanne olması ne güzel bir şey örgü işleri bedavaya geliyor değil mi:) Bebek battaniye örnekleri çok çeşitli aslında istemediğiniz kadar model örnek var. Çok güzel oluyor bence el emeği örgü işler. Bebek örgülerine baktığımızda da çok renk renk model model tasarımlar var. El emeği göz nuru öncelikle size tunus işi bebek battaniye modellerinin linkini vereyim sonraki linkte de anlatımlı modellere ulaşabilirsiniz. Buradan da bir ablamızın tunus isi battaniye yapılışını anlattığı bir video bulabilirsiniz. Linklere bakın bence güzel kendinize göre model bulabilirsiniz.

Geri