Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, lütfen buraya trafik ilkyardım malzemelerinin neler olduğunu yazabilirmiisniz, hangi malzemeler olmalı trafik yardım çantasında ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük sargı bezi
    Üçgen sargı bezi

Steril gazlı bez

Hidrofil pamuk

Esmark bandı

Plaster

Yara bandı

Turnike

Çengelli iğne

Makas

Plastik örtü

İlk yardım kitabı

Buz torbası

Vücut termometresi

Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zinciri Beslenme basamağı; bir ekosistemdeki beslenme zincirinin aşamalarından her davranışlarına göre değişik basamaklarda sıfırlandırılır. İlk ve en alt basamakta fotosenaaayoluyla kendi besinini kendisi üretebilen yeşil bitkiler ( üreticiler) bulunur. Bitkiler ya da bitkisel ürünler, ikinci basamaktaki otçul hayvanlar tarafından yenir. Üçüncü basamakta, otçulları yiyen...
  2. Trafik kazalarında Acil Müdehale Ücreti istenirse;

Trafik kazalarında Acil Müdehale Ücreti istenirse;

* Herhangi bir trafik kazası sonrasında, bir hastaneye (özel veya devlet) gittiğinizde veya getirildiğinizde, size veya yakınlarınıza (2918 no'lu yasayı bilmediğiniz zannedilerek):* *'Yapılacak müdahele ve tedavi ücretlerini ödeyeceğinize dair şu belgeyi imzalayınız' teklifi ile karşılaşabilirsiniz.* *Ancak, siz:* *'**Bu formun altına, bu belgeyi imzalamazsam, bana müdahele...
  3. İlkyardım animasyonu var mı

İlkyardım animasyonu var mı

Animasyonlu yani video olabilir gifte olabilir animasyonlu olarak ilk yardımı gösteren bir konunuz varsa sağolun...
  4. Aristotales Sözleri  yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız?

Aristotales Sözleri yazar mısınız rica etsem lütfen benim için çok önemli ve yazacaksanız eğer Aristotales Sözlerini mümkünse biraz acil yazın arkadaşlarım.
  5. Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Selam arkadaşlar acaba aranızda mucitler hakkında bilgisi olan var mı? Önemli Mucitler kimlerdir ben merak ediyorum biliyorsanız yazın.

Sayfayı Paylaş