Transfer sonrası beta hcg değeri kaç olmalı kadınlar bilgi lütfen ?

M

mrklimelehatimben

Forum Okuru
Transfer sonrası beta hcg değeri kaç olmalı kadınlar bilgi lütfen ?

Transfer sonrası beta hcg değerleri düşüklüğü kaç olmalı melek kadınlar kulübü forum'da

Selamlar arkadaşlarım herkese kolaylıklar diliyorum. Benim tranferimin 8. gününde biraz kahverengi lekelenmem böyle tortu şeklinde şeyler akıntılar oldu acaba hamilemiyim diye merak ediyorum biliyorum daha testi yapmak için erken ben gebelik testi mi yaptırayım kandan beta hcg değeri olayına mı baktırayım kesin gebelik için bir de bu değerler kaç çıkmalı kesin hamilemiyim diyebilmem için.

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Tüp bebek transfer sonrası 12. Gün yaptıracağınız kan testi ile hamile olup olmadığınız anlaşılabilir. Dediğiniz gibi 8. Gün çok erken ama kanama önemli bir durum olduğunun göstergesi olabilir. Muhtemelen doktorunuz düşük önleyici ilaç fitil iğne vs kullanmanızı söylemiştir. Bu kanama için mutlaka doktora görünmeniz gerekecektir. Tüp bebek sonrasında kanama kahverengi akıntı önemsenmeli düşük göstergesi olabilir o yüzden geçer umuduyla beklemek yanlış olur. Test için de dediğim gibi erken şuan 12. Gün yapılan test doğru sonucu verecektir.

Tüp bebek sonrası dilerseniz beta HCG test değerleri kaç olmalı? Aşağıdaki linkten "tüp bebek sonrası beta HCG değerleri kaç olmalı kızlar" konumuzu inceleyerek beta HCG değerleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Geri