Transfer sonrası beta hcg değerleri kadınlar kulübü

E

edosh12

Forum Okuru
Transfer sonrası beta hcg değerleri kadınlar kulübü
Transfer sonrası beta hcg değerleri ne zaman yükselir değerlerimizi yazalım kadınlar kulübü

Selamlar arkadaşlarım bende tüp bebek olayına girdim yeni transfer yapıldı istiyorum ki benim gibi bebek sahibi olmak isteyen anneler ile bebeğimizin gelişini hep birlikte görelim hissedelim istiyorum. Şimdi arkadaşlarım ben bhcg testini tam olarak ne zaman yapacağım ?

Transfer sonrası beta hcg değerleri tam olarak ne zaman yükseliyor kadınlar kulübü melekler bana yardımcı olabilir misiniz tam testi ne zaman yaptınız ne zaman çıktı tşk ediyorum.

Selamlar Edosh12 hayatım Rabbim isteyen her kese nasip etsin önce dua ederek başlamakta fayda olduğunu düşünüyorum. Şimdi transferin daha yeni olduğu için bu konuyu lütfen takip et 10. günden itibaren bize yaptırdığın ve sonuç aldığın beta hcg değerlerini yaz yardımcı olalım hayatım.

Dilerseniz aşağıda yer alan konudan da beta hcg değerleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hani olaki bizi bulamazsın aşağıdaki konuya da yaptırdığın beta hcg testinin ne anlama geldiğini sormak için yazabilirsin. Aşağıdaki başlıktan bu test sonucundaki rakamları sizin için değerlendiriyoruz.

Ay gerçekten teşekkür ediyorum. Burayı takip edeceğim inşallah benim de transferin başarı ile sonuçların ve yıllardır beklediğim bebeğimi kucağıma alırım gerçekten teşekkürler. Kaçıncı gün yapacaktım 10 değil mi ?

Evet 10. günden itibaren lütfen değerlerinizi yazmaya başlayın tek test ile sonuç alamayacaksınız bunu unutmayın. Saygılar.

Geri