Trend en yeni kısa saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Trend en yeni kısa saç modelleri
kısa saç modelleri, en güzel kısa saç modelleri, modern kısa saç kesim modelleri, trend saç modelleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Kısa saç modelleri son zamanlar da özellikle araların da ünlülerin de bulunduğu birçok bayan tarafından oldukça rağbet görüyor. Özellikle çalışan bayanlar için her sabah saçlarına şekil vermek oldukça sıkıntılı bir durum haline gelebiliyor. Size hem zaman kazandıracak hemde şekil verirken oldukça pratik bir hal alacak modern kısa saç modellerini tavsiye ederiz.


Kısa saç modelleri sizi olduğunuzdan daha modern, genç ve havalı gösterecektir. Günümüz de oldukça farklı kısa saç kesim örnekleri her yaştan bayanların ilgisini görerek oldukça rağbet görüyor.

Kısa saçlar her ne kadar minyon tipli bayanlara daha çok yakıştırılsa da uzun boylu bayanlarda ayrı bir cool ve havalı duruyor. Saç modellerin de hem pratik hemde havalı bir model tercih etmek istiyorsanız sizler için sezonun en trend kısa saç modellerini bir araya getirdik.

Bu arada küçük bir dip bilgi vermek istiyoruz; Eğer kısa saç kesim modeli düşünüyorsanız ve alnınız geniş bir yapıya sahipse yüzünüzü yumuşatmak adına perçem kestirmeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle kısa saçlarınıza kahkül kesimi ayrı bir hava katarken yüz hatlarınızı da daha bir yumuşatmaya yardımcı olacaktır.

en güzel kısa saç modelleri.JPG
Kısa Pixie Saç Modelleri-2.JPG
kısa sac kesim örnekleri.JPG
kısa sac modelleri.JPG
modern kısa sac modelleri.JPG
sac modelleri.JPG
trend kısa sac modelleri.JPG
yeni sac modelleri.JPG


Eğer saçlarınız ince telli ve hacimsiz bir yapıya sahipse size kesinlikle bob kesim bir modeli öneriyoruz. Bob kesim, saçları olduğundan hem daha havalı, hacimli ve modern gösterecektir. Uzun bir süredir saç trendlerin de yerini koruyan bob kesimler, farklı kesim modelleri ile halen bayanlar tarafından en çok tercih edilen kısa saç modelleri arasın da yer almaya devam ediyor.

Popüler kısa saç modelleri ile ilgili görsellerden sizler için örnekleri bir araya getirdik. Siz de imajınız ile ilgili bir değişiklik düşünüyorsanız kısa saç modellerini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.
 
Geri
Üst