Trendyol express pazarları dağıtıma çıkıyor mu kızlar?

• Konbuyu başlatan Trendyoldan
  • Başlangıç tarihi
T

Trendyoldan

Forum Okuru
Trendyol express pazarları dağıtıma çıkıyor mu kızlar?

Trendyol express pazar günü çalışıyor mu melek kadınlar kulübü trendyol express pazar günü dağıtıma çıkıyor mu forum'da.​

Arkadaşlar ben bu aralar trendyoldaki indirimleri çok takip etmeye başladım iyi de oluyor indirim olduğu zaman bayağı fark oluyor indirimli alınca da. Şimdi Trendyol un kargo firması sanıyorum bu Trendyol express pazar günü çalışıyor mu acaba bilgisi olan var mı? Pazar günü dağıtım yapıyor mu kargom gelecekti gecikti aslında yarın gelir mi sizce?

Merhabalar
Trendyol bu aralar bayağı aktif olmuş herkesin profilinde trendyol'dan indirimler vs haberleri görüyorum. Trendyol express evet trendyol'un bir kargo firması ben birkaç kere alışveriş yaptığımda tanışma fırsatı buldum diyeyim gerçekten hızlı getiriyorlar ve çok saygılılar çalışanlara daha yeni bir firma olduğu için mi bilemiyorum diğer kargo şirketlerine göre çok saygılı davranıyorlar. Bir kere saat 20 de kargoyu getirmişlerdi. Ama pazar günleri çalışmadıklarını biliyorum. Bu arada pandemi dolayısıyla bazı şirketler pazar günleri de çalışıyorlar. bana bir kere pazar gününde Aras kargo kargomu getirmişti ama artık şu an içinde çalışıyorlar mı bilemiyorum ama siz bence pazar günü kargo beklemeyin derim artık pazartesiye gelir kargonuz. Yani Trendyol express pazar günleri çalışmıyor dağıtıma çıkmıyor.

Peki "en iyi kargo şirketi hangisidir" bunu linkten inceleyebilirsiniz. Kargo şirketlerinden memnun olmayanlar ya da memnun olduğunuz şirketlerini de yoruma yazabilirsiniz.

Hiç bir kargo şirketi pazarları çalışmıyor yani kendi içlerinde çalışıyor olsalar bile ürün getirimleri ya da adresten ürün alımları kesinlikle yok iyi biliyorum.

Geri