1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  TTNET bilgisayar verecek

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  TTNET internet kullanımını artırmak için yeni bir kampanyaya başlıyor. 2008 yılını 5.5 milyon abone ile kapatan TTNET, yüzde 94 olan pazar payını korumayı hedefliyor. Geçen yıl yaptıkları kampanyalarla 1.2 milyon yeni abone kazandıklarını belirten TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bu yıl da daha çok internet için kullanılan netbook pazarından bir markayla kampanya düzenleyeceklerini söyledi.

  İnternet kullanımını artırmak için önce bilgisayarlaşmayı artırmak gerektiğini belirten Yılmaz, bu yıl yapacakları netbook kampanyasının en geç 1 Haziran’da başlamış olacağını söyledi. Yılmaz, kampanyanın ayrıntılarını henüz belli olmadığını ancak, 2 yıllık abonelik koşulu bulunmasını planladıklarını belirtti.

  8 Mbps HIZA ULAŞACAK

  Çok yakında 8 Mbps bağlantı hızıyla da hizmet vereceklerini belirten Yılmaz ‘Bu hızın fiyatı 4 Mbps ile VDSL2 arasında bir yerde olacak. 4 Mbps’nin aylık fiyatı 82 lira. VDSL2 16 Mbps’in fiyatı ise 110 lira. 8 Mpbs hıza ulaşınca geçen yıl başladığımız IPTV protokolünü de hizmete sunma olanağına kavuşacağız’ dedi. Bu yıl mobil şebeke üzerinden internet erişimi vermeyi de planladıklarını söyleyen Yılmaz, sanal operatörlük için de başvuracaklarını belirtti.

  Yılmaz, 6-10 yaş arasındaki çocukları internetteki zararlı sitelerden korumak için geliştirdikleri Aile Koruma Şifresi’nin şu ana kadar 250 bin evde kullanıldığını söyledi. WiFi şebekelerinin şu anda 3 bini aşkın noktada olduğunu belirten Yılmaz, mart bitmeden 4 bin noktada, yıl sonunda da 6 bin noktada slotları olacağını kaydetti.
   
TTNET bilgisayar verecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bilgisayar

  Bilgisayar

  Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çikacak engellerin çabuk asilacagina isaret eder. Bilgisayarin kilitlendigini ve onu çözemedigini gören kimse, tikanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtigini görürse, isindeki tikanikligi da giderebilecegine isaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptigi islerde ataga geçer ve Allahu Teala onu muavfak eder.
 2. Bilgisayarların açılış çilesine son verecek buluş

  Bilgisayarların açılış çilesine son verecek buluş

  Pek çoğumuz bilgisayarın açma tuşuna bastıktan sonra, sistem tam olarak açılana kadar olan süre boyunca beklemekten pek hoşlanmaz. Bunu farkında olan bilim adamları, sistemlerin çok daha hızlı açılmasını sağlayacak, alternatif bir yöntem üzerinde çalışıyorlar. Yöntem sadece bilgisayarların hızlı açılmasını sağlamakla kalmayacak, hemen her türlü bilgiye son derece hızlı erişmenin kapılarını da...
 3. Ttnet Borç Ödeme Servisi

  Ttnet Borç Ödeme Servisi

  Ttnet Borç Ödeme Servisi Faturalarımı ve ödemelerimi öğrenmek istiyorum nasıl yapacağım bunu?
 4. Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

  Ttnet Fatura Ödeme Yerleri

  Ttnet Fatura Ödeme Merkezleri Noktaları Evinize gelen Ttnet faturalarını aşağıdaki ofis, bayi ve bankalar aracılığı ile ücretsiz olarak ( yapılan ödemede ek ücret yok ) yapabileceksiniz meleklerim. ÖDEME YERLERİ ŞU ŞEKİLDE SIRALANMAKTADIR PTT TURK TELEKOM OFISLERI TURK TELEKOM BAYILERI BANKALAR İŞ BANKASI GARANTİ BANKASI YAPI KREDİ BANKASI AKBANK OYAKBANK VAKIFBANK HALKBANK HSBC...
 5. bilgisayar

  bilgisayar

  bilgisayarıma zonealarm diye bir ücretsiz program kurdum ama bigisayarım her açıldığında bigisayarım donuyor acaba neden?

Sayfayı Paylaş