Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

TTNET kotası ne zaman sıfırlanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

TT-NET'in kotası tam olarak ne zaman sıfırlanıyor öğrenmek istiyorum, bana bilgi verebilir misiniz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

TTNET kotası ne zaman sıfırlanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne zaman ilahisi

ne zaman ilahisi

ne zaman ilahisi sensin ismi baki olan ilahisi sensin ismi baki olan sözleri aşık yunus seni ister ne zaman anarsam seni kararım kalmaz Allahım senden gayrı gözüm yaşı kimseler silmez Allahım. Sensin ismi baki olan Sensin dillerde de okunan Snin aşkına nadokunan kendini bilmez allahım. Aşık yunus seni ister Lutfeyle cemalin gösrter Cemalin gören aşıklar Kendini bilmaz Allhım...
  2. Ne Zaman Evleneceksin??

Ne Zaman Evleneceksin??

Arkadaşlar yaş 20 ve üzeri olduğu zaman en çok sorulan sorudur "ne zaman evleneceksin" ama senin aklından hiç böyle bişey geçmiyordur.Başlarlar dırdıra evde kaldın, hayırlı bir kısmet bulalım..falan filan Şimdide bunların yazılı örneklerini sunalım. - ne zaman evleneceksin _? - sen ne zaman iyi bi koca bulursan! -ne zaman evleneceksin? -ben kimseyle evlenmem, onlar benle...
  3. ne zaman çatlar?

ne zaman çatlar?

merabalar...polikistikoverim var dolayısıyla yumurtlama olmuyor...klomen kullandım..dün doktora gittiğimde sağda ve solda iki tane 17 mm yumurtacıklarım olmuşyupishamile kalmış kadar sevindim çünkü buda bi gelişmedir dimi...şimdi doktorcum bana bugün ve cumartesi ilişki önerdi..cuma günü yani yarın yine gidicem olmazsa pazartesi tekrar... benim sormak itediğim ne zaman çatlar bu...
  4. Atürk ne zaman öldü ?

Atürk ne zaman öldü ?

Atatürk tam olarak ne zaman öldü .Tarih verebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş