Tual - Kabus

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Tual - Kabus
Gittin biliyorum fakat hala rüyamdasın Bu sabah ızdırapla kahrolarak uyandım Anlatmak zor geliyor rüyada gördüğümü
Fakat anlatmalıyım ki bu rüya çıkmasın

Dün gece gördüklerim sanki gerçek gibiydi Garip ama yanındaki benden başka biriydi
Olmaz tabi rüya bu ya sende onu sevmişsin
Ve seni haketmişte onunla evlenmişsin
Bugün beni aramalı işte döndüm demelisin
Bu rüya ters çıkmalı teselli etmelisin
Ne kadar paronayak olduğumu bilirsin

Ara beni hemen ara sonsuza dek benimsin.. Seni nasıl sevdiğimi unutmuş olamazsın
Yapma bunu kendine inan mutlu olamazsın
Benden başka herkese sen sırılsıklam yabancısın
Saçmalama çık rüyamdan yanımdaki sensiz kalsın..

Tual - Canımın Ta İçisin Sen hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Duvarlarınız tual Oluyor Duvarlarınız tual Oluyor
Duvara resim yapma sanatı Duvar resim örnekleri İtalya ziyaretimde her kilisede duvarlarda resimler vardı. O kadar çok beğenmiştim ki, hayran kayran bakınıyordum etrafıma. Aslında bizde evimizin bazı yerlerinde duvarlarımıza resim...
Ev Dekorasyon Önerileri 0
Tual - Acının Öyküsü Tual - Acının Öyküsü
Elimizde acının öyküsü var Bedeli çoktan ödenmiş Kelimeler içinde dönüyor Siyah gibi ümitsiz Bu öyle acı ki anlatılmaz Gidenler geri gelmiyor Biz kağıttan kuleler gibiyiz Birer birer yıkılıyor Bir isyan ki bekleyecek | Çığlık çığlağa...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Ayrılık Tual - Ayrılık
Ayrılık ne zormuş Beklemek yarı ölümmüş Düşünmek sabretmekmiş Yaşamdan çalınan Çalınan gülüşlermiş Sevmek bir umutmuş Umutsa bir kuşmuş Gerçeği hayal etmek Herşeyin bir sonu var Herşeyin bir tadı varmış Sen sen ol beni unutma Ne olursa gerçeği...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Burası Muş'tur Tual - Burası Muş'tur
Güzel Muş'um, garibim, yetimim, bi kesim hasretim benim Sevdiğini Yemen'e gönderdiler Bir çift kundurası, bir fesi geldi Kendisi Cennet'e girdi dediler Avar dedin, şivan ettin, ağladın Burası Muştur dedin adını sadonu feryadına çaldılar Soyunu...
S-T Harfli Şarkılar 0
Tual - Canımın Ta İçisin Sen Tual - Canımın Ta İçisin Sen
tual canımın ta içisin sen canımın ta içisin sen şiir notaları nota notası Söyle nasıl bu kaş çatış Benden uzaklara kaçış Sensiz baharım olur kış Canımın ta içisin sen Nasıl severim bir bilsen(2) Dargınlığı sen çıkardın Dilimden hiç düşmez adın...
S-T Harfli Şarkılar 0