1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

  Sevilen dizi Deniz Yıldızı'nda rol alan Tuan Tunalı hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda siz Melek'lerimiz için ve Tuan Tunalı hayranları için paylasşıyor ve bizden Tuan Tunalı biyografisi isteyen misafirimiz için Tuan Tunalı hakkında bilgiler sunuyoruz.


  < Konu Resmi..>


  Tuan Tunalı 02.12.1983 Belçika doğumludur. Tuan Tunalı dizilerde son zamanlarda sıkça görülen isimler arasında yer almaktadır.

  Tuan Tunalı okuduğu okullar şöyledir; Büyük Kolej, Kolej XXIII , Tevfik Fikret Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Ve Televizyon Bölümü. Paris’te sinema Üzerine MBA Master’ı yaptı.

  Tuan Tunalı 2009 - 2010 yılında başlayan Deniz Yıldızı dizisinde oynayan oyuncu rolünü başarılı bir şekilde yerine getirirken, herkesin de ilgi odağı olmayı başarmıştır. Tuan Tunalı dizide daha da sakin bir kişiliktedir. Üvey kardeşiyle bazen anlaşamasalarda yinede güzel geçinen bir karakteri canlandırıyordu.


   
Tuan Tunalı Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Asikar Tuana 2008

  Asikar Tuana 2008

  Asikar Tuana 2008 SANATÇI ADI : Asikar ALBÜM ADI : Tuana YIL : 2008 COVER: ALBUMDEKi PARCALAR: 1. Aşikar - Intro 2. Aşikar Ft. Başar - Tuana 3. Aşikar - Sinir Krizlerim 4. Aşikar Ft. Kılıç - Ölüm Sana Merhaba 5. Aşikar - Madalyonun Gerçek Yüzü 6. Aşikar - Bakarsın Ölürüm [Skit] 7. Aşikar Ft. Egoeast - Ses Dalgası 8. Aşikar - Kalpteki Pianolar 9. Aşikar - Serenat [2006] 10....
 2. Tuan Tunalı Boyu

  Tuan Tunalı Boyu

  Tuan Tunalı Boyu kaç arkadaşlar acilen yazar mısınız bana merak ettim boyunu
 3. Tuan Tunalı Hayatı

  Tuan Tunalı Hayatı

  Tuan Tunalı Hayatı hakkında bilgi istiyorum sizden acilen biyografisini paylaşın.
 4. Tuan Tunalı Biyografi

  Tuan Tunalı Biyografi

  Tuan Tunalı Biyografi bilgilerini lütfen bu sayfadan paylaşır mısınız kızlar
 5. Tuan Tunalı kimdir biyografisi

  Tuan Tunalı kimdir biyografisi

  Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Biyografisi Günümüzün sevilen dizilerinden biri olmayı başaran DEniz Yıldızı adlı dizide rol alan beğinilen ve genç kızların yakışıklı sevgilisi genç oyuncu Tuan Tunalı biyografisini bu sayfamızda Tuan Tunalı hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Tuan Tunalı Belçika’da doğmuştur.Tuan Tunalı'nın Doğum tarihi 02.12.1983.Tuan Tunalı Dizilerde son zamanlarda...

Sayfayı Paylaş