1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Hakkında Bilgi
  Sevilen dizi Deniz Yıldızı'nda rol alan Tuan Tunalı hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda siz Melek'lerimiz için ve Tuan Tunalı hayranları için paylasşıyor ve bizden Tuan Tunalı biyografisi isteyen misafirimiz için Tuan Tunalı hakkında bilgiler sunuyoruz.


  [​IMG]

  Tuan Tunalı 02.12.1983 Belçika doğumludur. Tuan Tunalı dizilerde son zamanlarda sıkça görülen isimler arasında yer almaktadır.

  Tuan Tunalı okuduğu okullar şöyledir; Büyük Kolej, Kolej XXIII , Tevfik Fikret Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Ve Televizyon Bölümü. Paris’te sinema Üzerine MBA Master’ı yaptı.

  Tuan Tunalı 2009 - 2010 yılında başlayan Deniz Yıldızı dizisinde oynayan oyuncu rolünü başarılı bir şekilde yerine getirirken, herkesin de ilgi odağı olmayı başarmıştır. Tuan Tunalı dizide daha da sakin bir kişiliktedir. Üvey kardeşiyle bazen anlaşamasalarda yinede güzel geçinen bir karakteri canlandırıyordu.

   
Tuan Tunalı Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tuan Tunalı Boyu

  Tuan Tunalı Boyu

  Tuan Tunalı Boyu kaç arkadaşlar acilen yazar mısınız bana merak ettim boyunu
 2. Tuan Tunalı Hayatı

  Tuan Tunalı Hayatı

  Tuan Tunalı Hayatı hakkında bilgi istiyorum sizden acilen biyografisini paylaşın.
 3. Tuan Tunalı Biyografi

  Tuan Tunalı Biyografi

  Tuan Tunalı Biyografi bilgilerini lütfen bu sayfadan paylaşır mısınız kızlar
 4. Tuan Tunalı kimdir biyografisi

  Tuan Tunalı kimdir biyografisi

  Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Biyografisi Günümüzün sevilen dizilerinden biri olmayı başaran DEniz Yıldızı adlı dizide rol alan beğinilen ve genç kızların yakışıklı sevgilisi genç oyuncu Tuan Tunalı biyografisini bu sayfamızda Tuan Tunalı hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Tuan Tunalı Belçika’da doğmuştur.Tuan Tunalı'nın Doğum tarihi 02.12.1983.Tuan Tunalı Dizilerde son zamanlarda...
 5. Hristiyanlık hakkında bilgiler

  Hristiyanlık hakkında bilgiler

  İncil’de Allah’ın bir olduğu, Hazret-i İsa’nın, Allah’ın kulu ve Resulü olduğu yazılı idi. Hazret-i İsa’nın hak olan dini, az zaman sonra Yahudiler tarafından sinsice değiştirildi. Yahudi Bolüs [Pavlos], İsevi görünerek, hakiki İncili yok etti. Sayısız İncillerin yazılmasına sebep oldu. Büyük Kostantin, bütün İncilleri birleştirmek için, miladi 325’de, İznik’te 319 papazı toplayıp, yazdırdığı...

Sayfayı Paylaş