Tüp bebek transferi sonrası 6. gün bhcg değerim 4,02 hamilemiyim

072004

Yeni Üye
Üye
Tüp bebek transferi sonrası 6. gün bhcg değerim 4,02 hamilemiyim
Merhaba tup bebek tedavisi yapıldı 3 gun embriyosu transfer 6 günü beta hcg yapıldı 4.02 çıktı 8 günü 4.22 sizce gebelik olma ihtimali varmi tekrar yapilmadi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Transfer sonrası aceleniz ne bu kadar erkenden test yaptırıyorsunuz anlamadım. Daha beklemeniz gerekiyor. Transferde size verilen bhcg hormonundan dolayı bu değer 2 den yüksek çıkar beklemeniz gerekiyor lütfen acele etmeyiniz.

Tüp bebek transferimin 12 ci günü ne zaman test yapmalıyım? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tüp bebek transferinin 6. Gunu çift çizgiyi görenler Tüp bebek transferinin 6. Gunu çift çizgiyi görenler
Transferimin bugun 6. Gunu tabi transferin yapldıgi günü saymazsak ve ben cok heycanlym çift çizgiyi gordum biliyorum çok erken ama bole olupta hamile kalan arkadaşlar tecrübelerinizi paylasrmsnz
Gebelik 3
Tüp bebek tedavisinde stresin etkisi Tüp bebek tedavisinde stresin etkisi
Doğal yolla gebe kalamayan çiftler için tüp bebek tedavisi büyük bir umut kaynağı oluşturmaktadır. Fakat tüp bebek tedavisi psikolojik anlamda sabır ve pozitiflik gerektiren bir süreçtir. Stresin ve olumsuz düşüncelerin tedavinin başarısına gölge...
Gebelik 0
Embriyo transferi sonrası ilişki sakıncalımıdır? Embriyo transferi sonrası ilişki sakıncalımıdır?
Tüp bebek tedavisi zor, pahalı ve stresli bir tedavi olduğu için, hastalarımız tedavinin son aşaması olan embriyo transferinden sonra gebelik şanslarının artması için neler yapmaları gerektiğini bizlere sıklıkla sormaktalar. Bu konuyu ayrıntılı...
Tüp Bebek Merkezleri 0
Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir? Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?
Yumurta toplama işlemi sonrası ilk 1 hafta hafif kasık agrısı olması normaldir. parol minoset tarzı ağrı kesiciler kullanılabilinir. Ateş yüksekliği karında şişlik şiddetli ağrı olursa doktorunuza başvurunuz. Gebelik testine yakın günlerde...
Tüm Sağlık Konuları 0
Tüp bebek transferimin 12 ci günü ne zaman test yapmalıyım? Tüp bebek transferimin 12 ci günü ne zaman test yapmalıyım?
tüp bebekte gebelik testi ne zaman yapılır,tüp bebekte hamilelik testi ne zaman yapılır,tüp bebek gebelik testi,tüp bebek hamilelik testi,tüp bebek tedavisinde gebelik testi hakkında bilgiler Gebelik testlerinin yapılabilmesi için...
Gebelik 0