1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Tuğba Hatun - Çarpık Bacak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karar ver artık yar ben cok sabırsızım baska biri mi var carpık bacaklıyım karar ver artık yar ben cok sabırsızım
    baska biri mi var carpık bacaklıyım

oh dedirtmedin bana bir gün
    aglatıp inlettin her gün
    oh dedirtmedin bana bir gün
    aglatip inlettin her gün

abasi kirk yamali kasi gözü karali
    azap defterlerinde günahlari sirali
    abasi kirk yamali kasi gözü karali
    azap defterlerinde günahları sıralı

Tuğba Hatun - Çarpık Bacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bacak bacak üstüne atmak

bacak bacak üstüne atmak

Bacak bacak üstüne atma biçimi çok sayıda anlam taşır ve kişinin iç dünyasıyla ilgili çok değerli ipuçları yansıtır. Ayrıca bacak bacak üstüne atmak, kalça ve bacak kaslarına değişik hareketler sağladığı için uzun süre yorulmadan oturmaya imkan verir. Bu yönüyle de bacak bacak üstüne atmak amaçlı bir harekettir. İnsanlar, ağlamak gibi bazı davranışlarıyla birlikte doğarlar. Bu davranışlar...
  2. Hat Sanatı

Hat Sanatı

Hat Sanatı: Hat sanatı denilince Arap harfleri çevresinde oluşmuş güzel yazı sanatı akla gelir. Bu sanat Arap harflerinin 6 ile 10. yüzyıllar arasında geçirdiği uzunca bir gelişme döneminden sonra ortaya çıkmıştır. Türkler, hat sanatıyla Anadolu’ya geldikten sonra ilgilenmeye başlamışlar ve bu alanda en parlak dönemlerini de Osmanlılar zamanında yaşamışlardır. Türk hat sanatının kurucusu...
  3. çöpçatan hattı

çöpçatan hattı

çöpçatan hattı Evet, bekarlık furyası var forumda. herkesin derdi aşk meşk olmuş. size yardım etmeye karar verdim. Benim Esra Erol 'dan ne farkım var?:piha: Şimdi evlenmek isteyenler bana ne istediklerini yazacaklar. esmer olsun, kaslı olsun vs.. ben de uygun adayı bulup burada size foto. sunu koyacağım. sonra da sizin ilişkinizin gidişatını resimlerle takip edeceğiz. adayları...
  4. Hangi hattasınız???

Hangi hattasınız???

Hangi telefon hattını kullanıyorsunuz??? Ben Avea..............
  5. Bacak bacak üstüne atmayın!

Bacak bacak üstüne atmayın!

hamilelikte bacak bacak üstüne atmak hamileyken üstüne atmak gebelikte ayak ayak atmanın zararları atmanın anlamı Bacak bacak üstüne atmak bayanların şık olduğunu düşündüğü yada gerçekten rahat hissettiği için yaptığı bir harekettir.Fakat bundan sonra bacak bacak üstüne atmadan önce bunları düşünün. Merkezi Malezya'da bulunan ve Çin genelinde de faaliyet gösteren M.J.Sağlık Yönetimi Merkezi...

Sayfayı Paylaş