Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba Özerk - Iskalandım

Tuğba Özerk - Iskalandım

Iskaladım hep hayatı Sol yanım ağır yaralandı Hatıraların oyunu bu Geçer sandım Yaralar kanayıp acıttı Suskun artık umutlarım Gönlümde hicran bulutlarım Vurgun yedim yine işte Yaralandım yıkıldım yanıldım Göklerin hakimi biziz sandım Aşkların dili bizdik inandım Bu gönül bir daha nasıl kansın Gençliğim geçmiş olsun Yine mi geldi benim başıma Yine mi vurdu kader bana Yedi kat ellerin oldun
  2. Tuğba Özerk - Güzelim

Tuğba Özerk - Güzelim

Sevdan beni öldürüyor güzelim Hem sevdalı hen sana deliyim Sevdan ateşten gömlektir bilirim Sevdalıyım sevdalı biriyim Gezinirim sokağında Gecenin karanlığında İçimi çekip çekip Nolur yüzünü görseydim Güzelim Nasılda girdin aklıma Şaşırdım şakınlığıma Ne olurdu beni sevseydin güzelim Nasılda girdin aklıma Şaşırdım şakınlığıma Ne olurdu beni öpseydin güzelim Birgün sende seversin güzelim Sevda...
  3. Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk'ten Hediye Şarkısının Sözleri Burada

Tuğba Özerk Hediye Şarkısı Sözü Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Tuğba Özerk genç va başarılı şarkıcı - bestecilerimizden biri. Biz de bu yazımızda Tuğba Özerk Hediye şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Sana bu son sözüm son kararım Kelimeler tükendi daraldım Sevmeyi unutturmayı başardın İçimde azaldın Bi naza geldin güya utandın Umutsuzluğumu yatıştırdın Gelmiyor...
  4. Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar bana Ahmet Arifin Ay Karanlık şiirinin Sözlerini yazarsanız çok sevinirim tabi aranız da Ahmet Arif Ay Karanlık şiiri Sözlerini bilen var mı bilmiyorum vardır diye düşündüm ondan sözleri istiyorum:)
  5. Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar aranızda Hayatımın Rolü dizisinin 2 bölümünü izleyen var ise lütfen bana Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş