Tüketici Hakları Danışma Hattı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Tüketici Hakları Danışma Hattı
Tüketici Hakları Danışma Hattı kaç acaba lütfen hat nosunu burdan bana acil olarak yazın kızlar.

M

Misafir

Forum Okuru
Merhaba... Tüketici Hakları telefon numarası;
Tüketici hakları danışma hattına Alo 175 ile ulaşabilirsiniz.

tüketici hakları konusunda nereye başvurmalıyım? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Garanti kapsamındaki malların arızalanması durumunda tüketicinin diğer hakları nelerdir? Garanti kapsamındaki malların arızalanması durumunda tüketicinin diğer hakları nelerdir?
tüketicinin satın aldığı mal garanti kapsamındayken arızalanırsa başka hakları var mıdır,garanti belgesi kapsamındaki malların garanti süresi içerisinde arızalanması ,garanti kapsamında satın aldığım mal arızalanırsa diğer haklarım...
Tüketici Hukuku 0
Birleşmiş milletler evrensel tüketici hakları bildirgesi kompozisyon Birleşmiş milletler evrensel tüketici hakları bildirgesi kompozisyon
Bu konu hakkında bir bilgi istiyorum.
Soru-Cevap 0
tüketici hakları tüketici hakları
tüketici hakları nedir merak ediyorum
Soru-Cevap 0
tüketici hakları mahkemesine nasıl başvurabilirim ? tüketici hakları mahkemesine nasıl başvurabilirim ?
Merhaba.Satın aldığım bir ürünle ilgili inanılmaz sorun yaşadım, bana da yardımcı olmadılar. Hakkımı savunmak istiyorum.Tüketici hakları mahkemesine nasıl başvuracağım bilgi verirmisiniz lütfen...
Soru-Cevap 1
tüketici hakları konusunda nereye başvurmalıyım? tüketici hakları konusunda nereye başvurmalıyım?
Melekler, merhaba.Adı lazım değil bir digital platform artık bana illallah ettirdi şikayet edecem ama tüketici haklarıyla ilgili olarak nereye müracaat etmem gerekiyor ?
Soru-Cevap 1